Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » VII. kerület ezen részeiről...

VII. kerület ezen részeiről véleméy?

Figyelt kérdés

Csak az írjon légyszi, aki ott él/élt, vagy valami nagyon rendszerességgel járkált arra sokáig, bár ez utóbbi is más, mint ott aludni, élni.

Lakásvásárlás előtt állunk.Erre felé néztem lakást a környéken, emiatt tájékozódom: Thököly út-Dózsa GYörgy út környéke, Thököly 20 körül (3. em), István utca-Marek József utca (1. em), István utca vége fele (Városliget fele), 3. em.

Aki tényleg ismerős erre, és van ideje/kedve segiteni, kérem irja le a tapasztalatait, sokat segitenétek vele, családi házból költözünk a belvárosba. Melyik igen, melyik nagyon nem, vagy ha egyik sem, akkor a 7. kerben merre a jó, kevésbé rossz stb.... illetve tudom, h zajos, de azért a 3. emeleten nem annyira, mint pl az elsőn.... utcára néznek az ablakok mindenütt.



#VII. ker #7. ker
febr. 18. 07:53
 1/4 anonim válasza:
27%
Családi házból a belvárosba?
febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Hát én egyik helyre sem költöznék. (A Thököly-Dózsa környékén laktam egy ideig, a Városliget és a Rottenbiller között sokáig dolgoztam). A Városligettől délre elég sok a zűrös alak (állítólag az állatorvosi egyetemen a női hallgatók nem szívesen mennek ki a Keletiig se az esti óráik után, bár ez szerintem azért túlzás), meg mocskos is, a Thököly környéke szimplán csak zsúfolt, és mindkét helyen faltól-falig beton (ezen szerintem a Városliget közelsége sem sokat segít). Persze, te tudod, hol és miért ott akarsz lakni...
febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
A Thököly utat hanyagolnám. Az István már jobb, a trolik persze picit hangosak és van átmenő forgalom is bőven, a végén meg már ott a hangos és zsúfolt Dózsa. A Marek csendes, nyugis. C típus mindhárom környékrn van. Amúgy az infrastruktúra tök jó, én szeretem, hogy a Keleti és a Városliget is sétatávolságon belül van.
febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A felsoroltak közül az István utca-Marek József utca a legszimpatikusabb. Errefelé lakunk, szoktunk a környéken sétálni.

Az István utca vége: nagyon jó, hogy annyira közel van a Liget, de elég nyüzsgő, zajos az utca, sok ember megy, emiatt pl. este nem érezném magam jól ott mászkálni.

(Ha csak a közlekedés zaja lenne, az ellen jó a hangszigetelő ablak)


Damjanich, Dembinszky utca is jók a környéken.

márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!