Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécs vagy Debrecen élhetőbb...

Pécs vagy Debrecen élhetőbb manapság szerintetek?

Figyelt kérdés
febr. 23. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Pécs talán
febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett akkugyár épít? Linket tudsz dobni? Lehet lemaradtam valamiről.
febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

2-es nálatok kikötötték a googlet?

[link]


Amúgy Pécs élhetőbb. Debrecen egy putri. A nagytemplom környéke ok, de 3 utcával arrébb már annyira lepukkant, hogy csak csodálkoztam nagyokat...

Pécs sokkal szebb, normálisabb város. Még úgy is hogy a sok idióta képvivisel állandóan veszekszik és nem a várossal foglalkozik.

febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
3-as voltál Debrecenben az egyetem környékén? Nagyon szép lakások vannak. Szerintem jó a környezet is. Én pár éve voltam pécsen, igaz nem nagyon utazgattam,.de az nem volt annyira szimpatikus. Ízlések és pofonok.
febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3: tehát semmi konkrétum nincs, értem.
febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Pécs sokkal jobb hely, és nincs messze onnan a Balaton és Horvátország sem, Debrecenből viszont csak ROmániába tudsz eljutni vagy a Zemplénbe ha kirándulni akarsz menni, de az is több óra. Debrecen egy nagy sík falu aminek egyetlen előnye, hoy jól lehet bringázni, de ezzel ki is fújt, tök unalmas, sivár és ezen az ezredik gyárberuházás sem fog változtatni, sőt egyrerosszabb lez a helyzet, mivel egyre nagyobb tömeg, egyre több a migráns és egyre drágábak a lakások, miközben a város semmivel se nyőjt többet. Ja és a gyári munkákon kívül alig van melóhely, a fizetések alacsonyak, tehát ebben sem feltétlenül nyújt többet mint Pécs.
febr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
#6 igazad van egy sík város az egész. Ennek megvan az előnye és hátránya is. De ha valaki költözik nem azt nézi hogy jaj ez sík ez szar ide nem megyunk stb... Másrészt én úgy tudom pécsre is raknak akku gyárat. Lehet nincs közel a Balaton, nem is baj, az egy fertőtelep. Igaz Horvát sincs közel de évente egyszer nem az a +2 óra fog számítani. Itt van 3 órára lengyel, de ahogy írtad román is opció. Félreértés ne essék, nincsen bajom péccsel, de azért egy várost ne az alapján ítélj meg hogy egyszer vasárnap este végigmész rajta. Van itt is rengeteg gyönyörű ház, lakás. Van Egyetem, remgeteg álláslehetőség, igaz nem minden van meghirdetve oldalakon, de rengeteg a lehetőség.
febr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
7# Te mivel jutsz el Debrecenből 3 óra alatt Lengyelországba? És, hogy jött az ki neked, hogy Debrecenből csak 2 órával tart tovább Horvátországba eljutni mint Pécsről? Azt meg, hogy a Balaton egy fertő valahogy még nem vette észre se Lölö, se a többi NER oligarcha, meg úgy az ország leggazdagabbjai sem és valamilyen megmagyarázhatatlan módon mind ott vesznek maguknak nyaralót és nem Debrecenben vagy a környékén. A debreceni álláskínálat meg nagyjából kimerül az éhbéres sorgépi álláslehetőségekben. Ha valami jobbat akarsz arra élből százszoros a túljelentkezés. A fizetések meg a béka s@gge alatt.
febr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

#8 most voltam decemberben lengyelbe, sebesség korlátokat betartva, nagyjából 3 óra volt az út, végig autópályán. Igaz ha horvátba megyünk nem +2 hanem több, de akkor sem fog egy évben egyszer számítani. Debreceni vagyok, tisztában vagyok az álláslehetőségekkel, és lehet hogy 8 általánossal csak béka segge fizetést kapsz, de ha van szakmád, diplomád az itt kelleni fog.

A balatonon pedig akárhányszor voltam mindig találtam benne vmi tampont pelenkát stb, ezért mondtam hogy fertőtelep.


Egyébként én voltam már pécsen, nem volt annyira szimpatikus mint Debrecen, de én nem hordom el mindennek, mint te Debrecent. Ez legyen kölcsönös

febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a lengyel határ tényleg nagyjából 3.5 óra kocsival Debrecentől.
febr. 25. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!