Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fiatalok! Mi a terv, hogy...

Fiatalok! Mi a terv, hogy vesztek ingatlant?

Figyelt kérdés

Főként a 20-30 év közötti párokat kérdezem, akik már külön is élnek a szüleiktől.


Mi hàzat szeretnènk, nem túl règit az ország nyugati részén, és jelenleg Ausztriában gyűjtjük rá a pénzt, de még így is jó pár év mire oda jutunk, hogy akkor hitel és belevágunk.

Igazán az érdekel, hogy akinek nincs semmi szülői segítsége az hogy oldja meg, vagy mi a tervezet.


márc. 10. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Szomorú dolog ez de szerintem sokaknak esélytelen a saját lakás vásárlása.
márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is külföldre megyek dolgozni. 2 hónap múlva, Hollandiába.
márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Mi pár éve vettünk 30 alatt, de már akkor is külföldön kellett évekig dolgozni kettőnknek együtt, akkor se jutott másképp lakáshoz az, aki nen kapott szülői segítséget.
márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ismeroseim akik gyujtottek penzt es vettek fel melle hitelt, csokot, babavarot meg minden tamogatast amit csak tudtak.


En kulfoldon vettem hazat hitelre de tervezek Magyarorszagon is venni egy felujitando hazat par even belul, termeszetesen azt is hitelre amire a hazam lesz a fedezet. Aztan lassan felujitgatom ahogy lesz penz.

márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%

Igaz nem ma, hanem 2017-ben vettünk, de jött egy nagyon jó lehetőség, elmentünk a Balatonra, ketten a férjemmel kerestünk ketten 1,5-2 Misi között (szállás kaja volt, pincérek voltunk, jó jattokat is kaptunk) 4 hónapig voltunk lent, csak cigit vettünk (akkor kettőnk cigi fogyasztása kb 60.000 volt), semmi buli semmi luxus. 7,5M mentünk haza. A lakás amit kineztunk 10 Misi volt. 2,5 milliót vettünk fel. Tavaly előtt fizettük ki az utolsó részletet.

Sosem voltunk még annyira fáradtak, emlékszem 1 hétig feküdtünk miután mondtuk hogy kell a ház, csak kérnénk egy hetet hogy menjünk alairni,mert annyira fáradtak voltunk hogy pisilni is alig tudtunk kimenni. Így lett meg a ház, az otthonunk,ami a miénk. Jó érzés hogy akkor 21 éves nőként sikerült ennyi pénzt félre tenni a férjemmel.

Én azt tanácsolom hogy mind a két ember menjen el Balatonra/külföldre ahol fizetve van a szállás, a kaja, és spóroljon ezerrel. Legalább az önerő egy nyár alatt megvan. Jobb mint a semmi. Másképp ha ma látnánk neki, itt lebegne a fejem fölött 30 millió hitel kb.

márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy
márc. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
5. Gratulálok hozzá, de ma már jóval magasabb áron adják az ingatlanokat.
márc. 11. 05:55
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Sztem vagy bevalljak a csok plusz babvaro kombinációját, vagy vmelyik szülőnel mamahoteleznek és spórolnak ezerrel ahogy tudnak vagy kimennek külföldre. Nagyjából ezt a három lehetőséget latom. Aki egyedül albérletben él azt sajnálom, annak kB kilátástalan a helyzete ilyen téren.
márc. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

"Sztem vagy bevalljak a csok plusz babvaro kombinációját"


Hát, az mondjuk manaoság kb. semmire nem elég, abból nem lesz ingatlan.

márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Esélytelen, talán majd 60-70 éves korom körülre sikerül majd valami kis lyukat venni. De lehet meg sem élem.
márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!