Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van ebben a telek hirdetésben...

Van ebben a telek hirdetésben bármi olyan, amire figyelnem kellene és gondot okozhat?

Figyelt kérdés

-2129 m2

-LF2 övezet

-sík terület

-20%-a beépíthető

-homlokzat magasság: max: 4,5 m

-családiház építhető

-Víz , csatorna bevezetve, a villany és a gáz az utcában


márc. 12. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni megnézni. A villany és a gáz nem mindegy, mennyire van a telekhatártól.
márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A villany-gáz közelsége nagyon nem mindegy...azt nézd meg.

amúgy jó nagy telek.

ja, és ki van mérve? Mert ha nem, akkor az okozhat galibát.

márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van rajta egy házalap (kb 100nm, csak az alap körvonalai).


Mit jelent, hogy ki van-e mérve? Miért okozhat az galibát?


Illetve a telek végében van egy ilyen csatorna szerű képződmény, ez okozhat gondot? Zaj, egyéb szempontból kérdezem.

[link]

márc. 12. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ott ha jól látom egy mosókocsi (woma) szóval az valószínűleg egy szennyvíz-átemelő. Én is egy ilyen mellett lakom, nincs vele gondom.
márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, tehát akkor nem zajos, stb?
márc. 13. 10:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt a szennyvíz atemelot le lehet valahogy arnyekolni zaj szempontból? Érdekes, ha onnan fúj a szél, hallom, ha nem, nem hallom.
ápr. 18. 07:26
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: A szennyvíz-átemelő nem megy folyamatosan, szivattyúk vannak benne amiket úszókapcsolók vezérelnek. Ha megnövekszik a szennyvíz-szint akkor bekapcsolnak, kinyomják, megállnak. Nekem az átemelő és a kerítésem között csak 2m van, nem hallom a szivattyú működését egyáltalán. Nem is büdös. Ha nem magam is a szennyvíz-technológiában dolgoznék valószínűleg azt se tudnám mi az :)
ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt sem büdös és egészen korszerűnek tűnik, de azért szélcsendben hallom a morgást :)


Egyébként hülye kérdés, de lehet esetleg valami panelt építeni elé, esetleg téglából bármit, ez szabályos lehet? Szerintem már ez sokat segítene.


Egyébként tegnap megnéztem, fújt a szél, mint az állat, nem hallottam semmit belőle, csalóka :D

ápr. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!