Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit tudok tenni, ha nem megy...

Mit tudok tenni, ha nem megy el az ingatlanból?

Figyelt kérdés
Örököltünk egy házat, amiben laktunk is a testvéremmel. Én kifizettem, tehát megvettem a részét. Megbeszéltünk, hogy 1-2 hónapot maradhat még. Azóta, 9 hónap telt el de nem megy sehova. Sőt, amit kapott pénzt már kezdi felélni. Mit tehetek?
márc. 19. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs írásbeli megállapodás, akkor semmit nem tehetsz.


Ha van írott nyoma a megállapodásotoknak, akkor bírósághoz fordulhatsz.

márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerkijelentheted kormányablaknál, utána perelheted, ha jól tudom. Ha pedig megnyered, fizetnie kell a perköltséget.
márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adásvételibe bekerült a birtokba adás napja?
márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Mindent ügyvéddel csináltunk.
márc. 19. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

A gond ott lesz, hogy ki fizeti be a számlákat?

Mit tör össze távozás előtt?!

márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Add ki a házat egy örző védő cégnek. Ők odamennek "beköltözni" és közben szépen kipakolják a tesót.
márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hat mi nem dolgozik bent hesszel? Ha 9honapig elhuzodott az mar eleve kemeny
márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olyan lakna a lakásomban akinek nincs hozzá köze akkor egy váratlan időpontban történő zárcserével oldanám meg a dolgot . Mas kerdes, hogy a testvéremmel nem csinálnám meg sose. Meg kellene beszélni vele, hogy mi gátolja abban,hogy külön menjen. Anyagi gondja van-e ( nem keres annyit amiből egy albi kijonne ) vagy valami mentális gödörben van vagy hasonló.
márc. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!