Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok valamilyen jó környék...

Tudnátok valamilyen jó környéket ajánlani Budapesten ahol érdemes lakást vagy házat venni?

Figyelt kérdés
Kb. 65 millió lenne a keret. Legyen jó kerékpáros és tömegközlekedése. Ne legyen túlzsúfolt. C tipusú egyedektől mentes legyen.

márc. 30. 04:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Újpest



"olcsó" és jó a tömegközlekedés, alapjában véve cigány is csak kisebb tömbökben vannak, jó a közbiztonság, soka zöldterület

Én Újpestet javaslom!

márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány négyzetmétert, szobát szeretnél ebből kihozni, kikkel kötözöl? Be kell járnod dolgozni, suliba vagy merre mennél rendszeresen (pl. pályaudvar) vagy mennyire fontos bemenned biciklivel a belvárosba vagy inkább pl. erdőt látogatnál napi szinten? :)
márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Home officeban dolgozok, egyedül laknék és legalább 2 szobát szeretnék, nagyobb lakást vagy egy kisebb házat kisebb kerttel, bár nem tudom az kijönne-e ennyiből.
márc. 30. 10:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ujpest kozpont kornyeke vagy kelenfold.
márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4# ott mi jönne ki ennyi pénzből?
márc. 30. 11:53
 6/22 anonim ***** válasza:

csecse házakat lehet venni ennyiért...



[link]

márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

"csecse házakat lehet venni ennyiért..."


Amikre meg csak vagy 20 millat kene raverni, hogy lakhato legyen...

márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
III. kerület; Csillaghegy, Római, Békás. Bár nem tudom ennyu pénzért mit kapsz itt.
márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kelenföld, lakás belefér a keretbe.

Más kérdés, hogy ha így megy tovább pár év múlva nagyon zsúfolt lesz. Én már készülök innen az agglomerációba

márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Én is Újpestet ajánlom. Tök jó itt lakni! :)
ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!