Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki Budapestről agglomerációba...

Aki Budapestről agglomerációba költözik, a jelenlegi lakhelyétől a közelebbi agglomerációba költözik általában?

Figyelt kérdés
Tehát pl. egy XVII. kerületi nem a budai agglomerációba, és egy II. kerületi nem a pesti agglomerációba, illetve egy XXI. kerületi Csepel-szigeten marad? Általában?
márc. 31. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen.
márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg igen, hiszen akkor a korábbi lakokornyezete könnyebben elérhető. Amit ismer, ahol a barátai élnék, ahol dolgozik stb.

Másrészt az ár nagyon sokat számít. Hiába akarsz az eszak-budai szektorba költözni, ha a delkelet-pestire van pénzed.

márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok befolyásoló tényező lehet. Ha pl. alapból nem szerette a környéket valaki, nem ragaszkodik hozzá. Ugyanakkor ha van mondjuk vidéki család, akkor idő közben rájöhettek, hogy optimálisabb Budapest azon szélére költözni, ahonnan a család könnyebben megközelíthető.

Mi pl. abszolút ezen a vonalon mozogtunk, pláne miután gyerekünk született. Előtte évekig nem éreztük jelentőségét plusz fél órának ide vagy oda. Utána viszont az aktívabb családrész irányába toltuk egy kicsit a kiszemelt kör területét. És több olyan párt is ismerünk, akik ugyanígy gondolkodtak és ennek mentén mondjuk Békásmegyerből költöztek Martonvásárra, vagy a 11. kerületből Monorra.

márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ismerek olyat aki újpestről ment tárnokra és olyat is aki az allee melől dunakeszire
ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely és ottmaradó rokonokhoz való közlekedés inkább lehet szempont. Mi is így néztünk... aztán inkább a saját ízlésünket követtük és másfelé kanyarodtunk :)
ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva volt, agglomerációból költöztem be a városba, de ugyanúgy maradtam a budai részen. Szentendréről költöztem a II. kerületbe. Az indok: lehetetlen volt már a bejárás a munkahelyre, egyszerűen az úthálózat nem ekkora forgalomra van kitalálva. Napi 3 órám ment el a dugóban, pedig II. kerületi a munkahelyem. Így, hogy visszaköltöztünk a városba, több idő marad a családra.
ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!