Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigetszentmiklós Lakihegyen...

Szigetszentmiklós Lakihegyen nézegetek lakást, az ott élőket kérdezem, mennyire élhető ez a része a városnak?

Figyelt kérdés
D -Ny M.o.-on dolgozom, minden nap autóval járok területi képviselőként, fontos a közlekedés, újépítésű lakóparkok milyenek?

ápr. 1. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Mire vagy kíváncsi?

Csúcsforgalomban autóval halál, de próbálják kicsit toldozgatni-foltozgatni a közlekedést, lámpát állítani, újat betenni, körforgalmazni, stb. Mi 1,5 éve költöztünk el, addig nem sikerült megoldani a brutális forgalom levezetését, amennyire tudom, azóta sem. Amíg épül egy-egy ilyen szösszenet, addig meg ne is beszéljünk a helyzetről... Ha az M0-án terelés, baleset van, akkor se. De ez már talán nem újdonság az agglomerációban. Mivel Lakihegyen jelentős az átmenő forgalom, ott azért még szívhatja az ember a benzingőzt rendesen.

A halásztelki oldalon azért él még egy erősen lepattant réteg, de azért nőként sem féltettem soha az életemet éjszakai busszal, illuminált állapotban hazatérve sem. Kezdik kiszorítani az M0 felé ezeket a rétegeket az új építésű sztorik. Nagyon meg kell nézni ki építette és hogyan, sok a probléma (pl. garázsok, tárolók szálláshelyként történő kiosztása és értékesítése), úgy tudom ez a Dujmóban is kezd menő lenni, garanciális problémákat nehezen tudnak megoldani, stb.

A Dujmónak annyi előnye van, hogy az már lakótelepesedett egy kicsit, van gyógyszertár, doki, kisbolt, meg minden ami kell helyben. A Rákóczin ott az Aldi és kb. ennyi is.

Szerintem fiatalon, esetleg fiatal párként, ha nem szívod be napi kétszer a dugót és elfogadod, hogy a lakóhelyed környékén nincsen kb. semmi, akkor tök oké. Ha ennél többre vágysz, akkor nem Lakihegyet keresed.

ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Szigetszentmiklós úgy ahogy van felejtsd el.
ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sz/r az egész. Minden hátránya megvan, ami az egész szigetnek, de legalább kint van a "semmi közepén" a város és Szigetszentmilkós között, infrstruktúrális ellátottságról nem is beszélve. Én hanyagolnám. Akkor már inkább Csepel peremére költözz, akkor pont ellentétesen mész a forgalommal. De még inkább a budai oldalt kell megcélozni, ha Nyugat-Magyarország a fő csapásirány. Ha az M0 híd környékén valami gáz van, akkor beáll az egész környék. Az meg nem ritka. Míg Érdről, Diósdról 4 útvonalad is van minimum a város felé és távolodva is. Én jelenleg a szigeten dolgozom, de pont ezért Érden fogok építkezni.
ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!