Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikorra várható, hogy elkezd...

Mikorra várható, hogy elkezd fellendülni az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Az ingatlan piac száguld a megfelelő helyen.

Ha nálad nem megy, akkor nehéz lesz később is.

ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
már fel van lendülve max 3 hét és lessz vevő , én januárban adtam el falun egy 100m2 házat 85% gettóban 3.5m és egy 60m2 lakást 8.emeleten 39m
ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
A csúcson már túl van. Most van leszálló ágban.
ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát pont ezért kérdezem, hogy mikor lehet majd megint eladni.
ápr. 4. 10:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Én ingatlant keresek és azt látom, hogy megint kúsznak fel az árak. Városokban lassan 20 alatt nem kapsz semmit, csak mini garzont, vagy rossz környékkel.

Már a lerohadó falusi házakat is lassan 10 millióért adnak

Lazán el tudsz adni, ha reális áron adod és nem vetted nagyon drágán.

Nagyon sokat számít,hogy a hírdetésed milyen minőségű.

A hírdetések javarésze kritikán aluli, így tényleg nem is keltik fel a figyelmet.

Nem értem,ha valaki el akar valamit adni, akkor miért nem írja oda pontosan az ingatlan helyét,környzeteét ,belsőjét egy halom képpel.

A vásárló nem fog kevés kép, infó és vonzó szöveg nélkü odautazni, hiszen sok ezer ingatlan van a piacon.lehetetlen mindnehova elutazni,h eldöntse melyik a jobb.

A hirdetés alapján fog utazgatni.

ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Részletes volt a hirdetésem, és volt sok kép is. Még érdeklődőm sem volt 1 év alatt. 52 millióért hirdettem a westend mellett, tehát jó közlekedéssel, minden az ember szájában. 74 négyzetméteres, átlagos állapotú, egyéni fűtésű lakás. Most teljesen szétverettem, tégláig lebontattam mindent, és luxus színvonalon felújítom. Utána megpróbálom ismét, nyilván minimum kétszeres áron, hiszen most kb. 35-40 milliót elköltök rá.
ápr. 4. 14:29
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Talán azért, mivel drága és az elmúlt 2 évben korábbi gazdagok egy része is tönkrement. Hová gondolsz itt Magyarországon?? Albérletet is alig tudnak vállalni az emberek, mert a kiadók agya is elszállt az árakkal együtt. Üres 45 n.m.-es lakások nem érnének normálisan 20-milliót sem és közben már 40-nél tartanak. Az a baj, hogy rosszul fordítva gondolkodsz és nem fogod tudni eladni. Jobb lenne addig kiadni.
ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

5-ös vagyok Sztem jól döntöttél, h felújítod, mert a luxus az mindig eladható/kiadható lesz, még válságban is, mert a gazdagokat kevésbé érínti. A nagy luxusmárkák termékei válságban is fogynak ugyanúgy.

Bár én csak egy laikus vagyok.

Én azért megkeresnék elismert profi ingatlanosokat is, hogy a felújítás milyensége, minősége milyen legyen, hogy az minél vonzóbb legyen egy pénzesebb, akár külföldi vevőnek.

A piac sosem hazudik, hiszen az árakat a vevők és eladók egyensúlya dönti el, tehát neked kell alkalmazkodnod, vagy az árral, vagy a célcsoporttal , vagy kivárással.

ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Külföldi oldalakra is felrakhatod, ha úgy ítéled a magyar kereslet nem elég erős. Budapest, pláne belső része míg világ a világ vonzó lesz, hacsaknem lépünk ki az Unióból :DD
ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
vagy átalakítod két lakássá ,ha lehetséges, de csak ötlet.
ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!