Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikorra várható, hogy elkezd...

Mikorra várható, hogy elkezd fellendülni az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 14:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ingatlanosra nincs szükségem. Profi belsőépítésszel és lakberendezővel készítettük a terveket. Padlófűtést csináltatok az egész lakásban, minden helyiség klimatizált lesz. Rejtett amerikai konyha, külön vendég wc lesz kiépítve. 2 hálószoba gardróbbal, közöttük a fürdőszoba, mindkét hálóból be lehet majd menni. Nagy belmagasság van, plusz a nappaliban egy óriási ablakos rész, ahol dől be a fény. Már újítottam fel lakást máskor is, az csak a saját ötleteim, ízlésem alapján, ki van adva, de mikor meghirdetem percenként hívnak miatta, és mindig az első megnéző kiveszi. Sőt ilyenkor azért is szoktak hívni, hogy nem akarom-e inkább eladni, mert azonnal megvennék. Tehát nem félek attól, hogy senkinek nem fog tetszeni ha kész lesz.
ápr. 4. 15:45
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
a végére csak kiderült a kérdésből hogy ez egy hirdetés
ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ezt most így nem igazán értem. A lakás jelenleg pocsék állapotban van, nem is megtekinthető, mint írtam tégláig le van bontva, szét van verve. Még hónapok, mire valamilyen állapotba kerül. Majd utána fogom hirdetni, ingatlanos oldalakon, nem itt.
ápr. 4. 16:02
 14/21 anonim ***** válasza:
Eszak nyugat mon lakom, osztrák határ közelében. Mar itt is sok helyen m2 akcióval árulják a lakásokat, pedig itt pikk pakk elmentek az ingatlanok az elmúlt 10 evben. De a mostani helyzet, illetve az elmúlt egy év itt már ezt hozta. Ami jó áron megy azt elviszik. Tobbinel sok helyen folyamatos csökkenést és m2 akciókat latok. Van olyan új tömb ahol a lakások fele sincs eladva ilyen árakon. Igaz így is, 40-80 Misi egy atlag lakás itt, de pár hirdetest amit nézek csökkentett 5-8 milliókat mar. Aztan hogy így elviszik-e wz jó kérdés.
ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hova akarja, hogy lendüljön? Mikor már 10 éve folyamatosan a mai napig menetelnek felfelé az ingatlanárak. 10 év alatt átlagosan 6x-osára nőttek az ingatlanok árai (gy.k.: az átlag azt jelenti, hogy van ahol ennél kisebb, és van, ahol ennél nagyobb mértékben).

A tavalyi árakhoz képest is volt egy 10%-os árnövekedés. Ha a vevők kérnek 5% alkut, akkor még mindig 5%-ot nyert a tavalyi árakhoz képest.

ápr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem az árakról beszélek! 2 éve nincs vevő a piacon.
ápr. 7. 06:36
 17/21 anonim ***** válasza:
16: akkor ezek szerint a kínálat ( amennyit szeretnének kérni a lakásokért nem találkozik a kereslettel (amennyi penzuk van az embereknek ). Azert nem is hiszem, hogy a következő pár évben komoly vágta lesz az árakban. A fizetéseknek kell pár év, hogy utolérjék jobban az árakat. Aztan persze bármi lehet.
ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Befektetésnek évek óta nem éri meg.

Esetleg majd akkor, ha nagyon alacsonyak lesznek a betéti kamatok, értsd 2-3%.

Lakni akkor veszik majd, ha alacsonyak lesznek a hitelkamatok, amihez megint hosszú távon alacsony infláció kell.

Vagy, ha megint két kézzel szórják az állami pénzt lakás vásárlásra, de egyrészt azt az újakra szokták, másrészt nagyon, de nagyon üres az államkassza.

Szóval, aki lakni akar albérletezik, aki befektetni, az meg keres valamit ami többet hoz, vagy likvidebb.

ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tippre 2 év pangás lesz.
ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

felújításra ez sztem nagyon jó lehetőségnek tűnik Sopronban. én is gondolkoztam megveszem, de nincs pénzem most még, hogy lakható állapotú legyen.

[link]

ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!