Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülállóként melyik minigar...

Egyedülállóként melyik minigarzon lakás vásárlása érné meg jobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]

Vas megyében egy kisebb városban található, a megyeszékhelytől fél órára.


[link]

Szintén vas megyében található , viszont egy kisebb település, azonban a megyeszékhelytől 8 percre.



ápr. 7. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a helye alapján? Hol dolgozol/dolgoznál? Ha Szombathelyen, akkor a tápláni.
ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen, Szhelyen.

Összességében mit javasolnátok?

ápr. 7. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha egyedül élnék biztosan nem ingáznék, hanem a meló közelébe költöznék. Lehetőleg úgy, hogy ne kelljen napi szinten autózni.
ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel az ingázás, de az zavar, ha nincs külön zúg alvásra. Ezek miatt egyik sem kellene.
ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A második, az 1+fél szobás változat.

Az első lakásunk ilyen volt csak panelben. 36nm-en volt egy apró konyhánk, egy normál nappalink, fűrdőszoba és még egy aprócska külön hálószoba is. Tökéletes első lakás volt amiatt, hogy volt külön hálószobája és lehetett nyugodtan vendégeket hívni, az ágy nem a szoba közepén virított, ha ott aludt valaki akkor külön helységben lehettünk tőle. Még az első gyerekkel is tökéletesen elég nagy volt, mert a hálószobába befért a kiságya is.

Hiába nagyobb pár nm-rel a másik lakás, az 1 szoba miatt sokkal kevésbé élhető és használható lakás. Az árában meg nincs jelentős különbség. Ha kicsit távolabb is van a belső részétől a városnak, tovább is tart a közlekedés, ha teheted akkor a 1,5 szobásat válaszd!

Persze az 1 szobásat is be lehet később úgy rendezni, hogy egy polccal vagy paravánnal elkülönítsd a szobának a háló részét - barátnőm első lakása ilyen volt, de sokkal kényelmetlenebb megoldás volt mint a mienk és amikor gyereket terveztek akkor azzal a költözés is szükségessé vált azonnal. Most még egyedülállóként választasz lakást, de ki tudja mit hoz a jövő? Mi van ha nem tudsz majd könnyen költözni nagyobba ha szükség lenne rá?

ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak ez a ketto jöhet szóba?

A hoteles jobb lenne, de annyira egyben van hogy ha valaki jönne hozzád nem tudna leulni sem.

Inkább az első, bár az messzebb van. Kozelben lennék a belvárosnak mindenképp. Szerintem keress meg mert az egyik elrendezése szörnyu, a másik meg messze van.

ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, 18-20körül már budapesten is ki lehet fogni lefingottabb minigarzont, sokkal jobb lehetőségekkel munka és élet területén, + ha esetleg kinövöd, ki lehet adni jó áron, de akár el is lehet adni pillanatok alatt.

Vidéken fix, hogy nem vennek egy minigarzont, hogy aztán szűkösködjek benne.

ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akik a kulon haloszobat irjatok: teny, hogy millioszor kellemesebb, de megvan az oka, hogy a kerdezo ilyen arkategoriaban nezelodik, az o anyagi lehetosegeihez merve az luxus lenne...
ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a hotel szobanal a zajszigeteles tunik problemasnak. A lakas mindket oldalan egy ugyanolyan pici lakas van, mindig hallanad valamelyik szomszedot. Es ugye hotelnek volt tervezve, nem allando ottletre, szoval sporoltak amin lehetett...
ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom a fővárosunkat. 8 hónapig napi szinten ingáztam Győr-BP között. Zajos, büdös, túlzsúfolt, rossz minőségű utcákból rengeteg van. Nem is értem, hogy miert nincs minden lakáson légtechnika, ami szűri a mocskot... Vannak jó részei, de azok nem az átlag vagy átlag alatti emberek árkategóriája.
ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!