Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Göd tényleg élhetetlen az...

Göd tényleg élhetetlen az akugyár miatt?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem magával a gyárral van baj, hanem az óriási forgalommal, meg a zsúfoltsággal ami a sok ember miatt kialakul. Szombat délelőtt esélytelen bevásárolni, ülsz a dugóban meg ácsorogsz a kasszánál. Orvosnál hónapos várólista, oviba nem tudod beadni a gyereket, mert nincs hely.
ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ráadásul a kínában gyártott villanyautókat aksi nélkül szállítják Európába, majd az itt gyártott aksikkal adják el...

Az üzlet virágzik, és bővítik.


Hogy élhetetlen? Lesz ez még rosszabb is.

Ezért kell a kínai rendőr(is)

ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem inkább azon hírek igazsagtartalma érdekelne, hogy talaj és vizmintakban valóban sokszorosan hatarertek felett talaltak-e vegyi anyagokat. Mert nem tudom, hogy ez csak média hiszti-e vagy tényleg ez-a helyzet. Mert szemely szerint én nem kedvelem a vegyi anyagokat
ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Nem hinném, hgy hiszti, néhanapján tanulmányozd a légszennyezettségi térképet.

Azok csak mért adatok, nem médiahiszti...

máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Én is inkább azt gondolom, hogy igaz lehet a dolog, túl sok a ködösìtés az ügyben, tagadás. De mivel nem vagyok kompetens az ügyben így biztosra nem írom le. Minden esetre ez az ügy engem jobban aggaszt mint hogy sok a munkas Gödben a gyár miatt , a vegyszer kerdes aggasztóbb, ha igaz .
máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Bazira sok víz kell az akksigyártáshoz, még 15 éve magyarázta a "Nógrádi György vagyok" a tvbe, hogy Magyarország el fog sivatagosodni..

Hát... Elkezdődött...

máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!