Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért lett élhetetlen Budapest?

Miért lett élhetetlen Budapest?

Figyelt kérdés

30 évig ott éltem, ott is születtem, most elég messze vagyok tőle. Most meg?

Hatalmas dugók, képtelenség bejutni, ingatlanárak a csillagos égben(okát tudjuk miért), esélyem nem lenne emiatt visszaköltözni.

Az itteni kérdések között is mazsolázgatva, rengetegen: "Budapest és környéke", minden második kérdés ez. Miért?

Ők Bp-ről kiköltözők, vagy az ország más pontjából ideköltözők?

Igen, kissé idegesít engem is, hogy sokan az ország más pontjaiból jönnek ide élni.



2019. febr. 9. 04:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
43%
Pontosan
2019. febr. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Azért még egy páran élnek Budapesten...

Ha élhetetlen, miért akarsz visszaköltözni?

2019. febr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Te is messziről akarsz Bp-re költözni. Gondolod, nogy több jogod van hozzá, mert itt születtél? Nincs. (mondom, mint tőzsgyökeres Bp-i)
2019. febr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
68%

Gyünnek a migráncsuk! Gyünnek Bíkísbül mög Somogybúl, oszt kíptölönök böijjeszködni és mögböcstölönítik az jányainkat.


Mi fővárosiak nem akarunk bevándorlókat! Nekünk ne mondja meg a Parlament, hogy kikkel kell együtt élnünk!

2019. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én Budapestre ingázó vagyok, amúgy persze, mindenkinek ugyanannyi joga van.

Ez a fő árfelhajtó hatás, a hatalmas kereslet a Bp-i ingatlanokra.

Nem lepődnék meg, ha apránként szépen megemelkednének a rezsidíjak Bp-en a többszörösére a vidékinek, közös költség, ingatlanadó, stb.

Viktorék ezt biztos nem lépik meg, a rezsócsökkentést szem előtt tartva, mint egyik fő szlogenük, de Ferkóéknál, aki a franciáktól kezdve mindenkinek eladta a villanyt, gázt, stb....érdekes kilátások.

Úgy lehet, gatyába rázódnának megint az ingatlanárak.

2019. febr. 9. 09:20
 6/21 A kérdező kommentje:
#4, az még hagyján, hogy megbecstelenítik, de nézd meg ezt :D : [link]
2019. febr. 9. 09:22
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Borzasztó, hogy ilyen kérdés felmerülhet. Természetes, hogy az ember a városba vágyik, méghozzá minél komfortosabba.

Én itt a nyóckerbe születtem, semmi bajom sincs a fővárossal.

Jártam, dolgoztam olyan nagyvárosokban, ahol a lakosság létszáma háromszorosa Magyarországénak. És elviselik az emberek a füstöt, a dugókat, bűnözést, büdöset...


akkor itt? mi is a probléma? csak felfújják, amit nem kellene.

Budapest igenis élhető, szerethető kis város, ahol jó élni. Akinek csendre, nyugalomra lenne szüksége az bátran költözzön egy száz fős zsákfaluba..sok van ilyen.

2019. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 mindentudó99 ***** válasza:
40%
#7 Aztán miért olyan természetes hogy mindenki oda vágyik? Honnan veszed ezt az oltári nagy baromságot? A fene se vágyik oda 30-50 m2-ekne gyomorogni valami panelban.
2019. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
A főpolgármester úr áldásos tevékenysége következtében.
2019. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Mi is itt élünk 10 éve, nem azért jöttünk fel mert hű főváros... Hanem itt maradtunk egyetem után , mégpedig azért mert otthon nincs munkahely... Hidd el én is szívesebben vettem volna 15 millióèrt lakást otthon, mint itt 25 èrt... Egyébként egyáltalán nem tartom élhetetlennek a várost, mondjuk nem a belvárosban lakunk és nem is szeretnénk.
2019. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!