Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megteheti ezt a tulaj?

Megteheti ezt a tulaj?

Figyelt kérdés
Vettünk egy házat a párommal, most a tulaj körülbelül két naponta kitalál valamit, hogy vegyük meg ezt vegyük meg azt. A mai ötlete az volt, hogy vagy kifizetjük a bojlert amiért 25e ft kér, vagy leszereli. Megteheti ezt? A szerződésben benne van, hogy a megtekintet állapotban és beköltözhető legyen. Ha nincs meleg víz a házban az beköltözhetőnek számít? Előre is köszönöm a segítséget!
2013. jún. 4. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs képes hirdetés a lakásról, ahol a vételár mellett a képen látszik a bojler? Talán arra lehetne hivatkozni.


Nagy cigá*ny ha még azt utólag le akarja szedetni, meg külön kifizettetni. Ha nem volt benne a szerződésben, hogy nem adja, szerintem a ti tulajdonotok.


Végső esetben nézzetek a neten egy hasonló, ő meg cipekedjen csak.

2013. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nincs fénykép. A szomszéd házat vettük meg nem gondoltam volna, hogy ez lesz. 20 évig voltunk szomszédok.
2013. jún. 4. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Vettünk egy házat a párommal"


megvettétek a házat ? meg van minden papír ,hogy a tiétek ? ha igen akkor el kell küldeni a pi*ába mi az hogy ő visszajárkál eladás után ,hogy ez fizessétek ki + azt ilyen nincs, ha nem hagy békén akkor fel kell jelenteni zaklatásért

akkor ennyi erővel én ha el akarom adni a lakást akkor kiszerelem a villanykapcsolókat meg a dugókat ,mert az én vettem + csináltam az új tulaj meg blankolja meg a tv kábelt azt kösse össze a fali vezetékkel

szóval ha már minden ki van fizetve ,át van írva akkor el kell küldeni ablakokat nem akarja elvinni? vagy az ajtót ? zuhanyrózsát ? azt is biztos cserélt ,vagy a csaptelep

2013. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem sincs hozzá semmi joga, ha a szerződés úgy fogalmaz hogy a megtekintett állapotban feltéve persze ha megtekintették a bojlert az ő beszerelt, működőképes állapotában.


Ha ezzel sem tudjátok elhajtani akkor esetleg kérdezzétek a közjegyzőt hogy mit gondol a dologról, és ha egyetért veletek, akkor simán csukjátok rá az ajtót.

2013. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!