Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy éven belül, pl. évszaktól...

Egy éven belül, pl. évszaktól függően, hogyan változnak az ingatlan árak, vagy a vásárlói kedv?

Figyelt kérdés

Tehát hogy pl. június-júliusban esetleg nem annyira keresnek lakásokat, de mondjuk ősztől igen, ilyenekre gondolok. Akár a fűtésszezon vagy a költözési nehézségek miatt, stb. Szóval hogy van-e valami, ami miatt egy év bizonyos szakaszaiban jobban vagy kevésbé keresnek lakást a vevők.

(Nem én akarok eladni, csak érintett vagyok más szempontból.)



2013. jún. 27. 09:30
 1/6 anonim válasza:
100%
általában tavasszal indul be egy kicsit a piac és ősz tájékán lecsendesedik...
2013. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az árak nem változnak, max. ha szerencséd van és kifogsz egy olyan eladót, akinek sürgősen pénz kell.


Télen kevesebb a tranzakció, nyáron több, január a mélypont.

2013. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2013. jún. 27. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron és télen csendesedik le. Ősszel a gazdagabb diákoknak vesznek lakásokat a szülők kollégium vagy albérlet helyett. Nyáron talán a nyaralók mennek jobban amikor minden zöld...
2013. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan most látom, mindegy hogy tél / tavasz vagy épp nyár, folyamatosan mennek fel az árak és kapkodják el a lakásokat.
2015. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!