Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem tudom eladni az egyébként...

Nem tudom eladni az egyébként szép és jó helyen lévő házam a szomédaim miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy szép c**ány család lakik a szomédunkban, a kertünkből, és az erkélyünkről pont rájuk látni, nincs kerítésük az utcafrontra, omladozik kint a ház, a vakolat, a tető, a gyerekek egész nap kint rohangálnak az utcán ( a legkisebb 4 éves, káromkodik stb..).. Ezt meglátva senki nem akarja megvenni az amúgy szép, 7 éve épült házunkat, ami ezt leszámítva jó környéken is van! Mit tehetnék ez ellen, hiszen ezért eleve 3 millió forinttal kevesebbért hirdetem a házat, anyagilag megkárosítanak pusztán a jelenletékkül ,és ezeket támogatja az állam??? Nekem ki segít ilyenkor, mikor miattuk a házamat sem tudom értékesítni, vagy csak jóval ár alatt?? Mit tudnék tenni??? ÁNTSZ már volt kint... Kritizálásoktól kíméljetek! Tényleg tanácsot kérnék!
2013. júl. 22. 12:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mikor ideköltöztünk nem ilyen volt, hanem teljesen normális, és a lakók is azok voltak!!! 3 éve kb pusztul le folyamatosan, mióta itt vannak!
2013. júl. 22. 13:16
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Részvétem. Ők biztos drágábban tudnák eladni a sajátjukat, mert nem cigó a szomszédjuk. Add el kínaiaknak. Talán ők nem veszik észre ezt az aprócska problémát annyira. Hirdesd úgy, hogy kínaiaknak 20% kedvezmény... persze csak azért, hogy legalább egy kínai megnézze. Vidéken esélytelen a dolog.
2013. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedj az árból. Ennyit tudsz tenni.
2013. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ennyit... :(( Csak családi okok miatt minden ft számít...
2013. aug. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!