Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan eladásakor mit kell...

Ingatlan eladásakor mit kell kötelezően a házban hagyni?

Figyelt kérdés

Fűtőtestekoké, kapcsolók oké, de például a csillárokat, a kerti állólámpákat szintén ott kell hagyni, konyhabútort, ha nem beépített?

Ha két kazán van (gáz és vegyestüzelésű), akkor mindkettőt kötelező otthagyni?



2013. aug. 4. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megállapodás kérdése. például felesleges ott hagyni valamit, ha neked szükséged van rá, az új lakónak pedig az lenne az első dolga, hogy lecseréli.
2013. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lámpát, csillárt, konyhaszekrenyt viheted, de pl a vecet, kadat, csempet, padlot nem. A kazant nem tudom, sztem hagyni kell
2013. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A beépitett dolgok maradnak,úgy is bent van az árban .
2013. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A beépített dolgokat, a használhatóságot biztosító dolgokat (fűtés, szaniterek, kapcsolók) a csillárt nem, de helyette egy műa. foglalatot, egyszerű villanykörtével ott kell hagynod. Mindentől el lehet térni, ha a felek máshogy állapodnak meg, de bele kell írni a szerződésbe.
2013. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azt kötelező otthagyni ami az épület statikus részét képezi(válaszfalak, tető, tartógerenda), minden más alku tárgya és aszerint kell írni a szerződést. Szerintem vegyes tüzelésűt ne hagyd ott, mert sok ember nem ért hozzá és balesetek adódnak belőle.

Általában maradni szoktak ablakok, ajtók, fűtőtestek, kazán, bojler, konnektorok/kapcsolók, villanykörte foglalat, wc, mosdó, zuhanytálca/fürdőkád.

2013. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!