Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék a 18. kerület...

Milyen környék a 18. kerület Gloriette lakótelep?

Figyelt kérdés

Kedves Fórumozók!


Lakásvásárlás előtt állok és találtam egy megfelelő lakást a 18. ker. Gloriette lakótelepen, Margó Tivadar utca egyik új építésű lakóparkjában (Margó Tivadar- Csáth Géza utcasarok Glória ház, Tövishát lakópark mellett).

Találtam a neten, hogy nem régen költöztették oda az Aga gyermekotthont és az otthon lakói nagyon zavarták a lakók nyugalmát, randalíroztak stb.

Igaz, hogy olyat is találtam, hogy a helyzet normalizálódott, de azért mégis elbizonytalanodtam. Voltam a környéken többször is reggel illetve este is, de én nem tapasztaltam soha semmit, végig nyugalom volt és csend.



A környéket sajnos nem ismerem, így segítséget kérnék, hogy milyen környék a Gloriette telep, milyen ott élni, mennyire biztonságos, csendes, nyugodt és hogy mennyire zavaró például az újonnan odaköltöztetett gyermekotthon lakói?

Természetesen minden egyéb észrevételt szívesen veszek. Közlekedés pro-kontra stb. A 194-es busz gyakorlatban is 20 perc alatt ér az Europarkhoz, vagy ez csak hiú álom?


Előre is köszönöm a hozzászólásokat!


Üdv.:

István


2013. aug. 6. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!

Én ott dolgozom, nem messze. A telepen minden nap kétszer átmegyek gyalog.

Nekem szimpatikus környék, szívesen laknék ott. Mondjuk a belváros azért egy szép túra onnan.

Sokszor mentem éjjel is, nem tapasztaltam semmilyen atrocitást.

A gyerekotthoni randalírozásról nekem is meséltek a kollégák, de két éve mióta arrafelé járok, nem tapasztaltam semmit ebből.

A 194-es busszal szoktam járni néha, de csak a Hunyadi térig megyek, ott szállok át egy másik buszra. Ez szokott olyan 20 perc lenni. A Határ út inkább 25-30 perc reálisan.

2013. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Én is inkább fél órát gondolok reálisnak a határ útig, bár most van róla szó, hogy lerövidítik 3-4 megállóval a 194-es útvonalát, azzal talán lehet 2-3 percet nyerni.


Üdv.:


István

2013. aug. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!