Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van valami jó praktika, hogy...

Van valami jó praktika, hogy könnyebb legyen eladni egy vidéki házat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol van az a vidék, mekkora a ház, milyen öreg, mekkora a kert, és mennyiért adnád? továbbá milyen a környék, az emberek?
2013. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Borsod megye legszebb falujában csak sajna messze a városoktól! Remek hely és az emberek is normalisak! A ház 220 a telet 840 m2. 19 m-ért van hirdetve! De alkudható! Kicsit több mint 10 éves de kb 3 évig volt lakva! Tehet újszerű!
2013. aug. 7. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom működik e, de több olyat láttam már hogy emberek jutalékot ígérnek a képüket FBn megosztónak, amennyiben az illető megosztón keresztül jön esetleg vevő.sokszor sokan megosztják így a hirdetést.
2013. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyet én is láttam már de eddig nem volt hatásos az ismerőseim körében! Lehet egy próbát megér!
2013. aug. 7. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:

19 millió iszonyú sok.

Úgy értem ennyiért nem találni akárkit, aki Borsodba költözne. Szóval eléggé gazdag embert kell találnod ehhez, aki a fővárostól ennyire távol szeretne élni.

Vagy olyat, aki most is Borsodban él, de elég tehetős, és szeretne házat venni, mert mondjuk eddig a szüleivel ért, vagy ilyesmi... Helyedben a környező városokban és falvakban reklámoznám. Ingyenes hirdetőtáblán, vagy akár postaládákba szórólapot bedobva...


Ilyen messzi vidéki házat legtöbben azért keresnek, mert kevés a pénzük, ugyanakkor kellene több szoba, kert..

2013. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Röhögni fogsz, de hátha... Állítólag el kell ásni egy Szent József-szobrocskát fejjel lefelé a kertben, és megígérni neki, hogy amint sikerült eladni a házat, kijöhet. Amint aláírtad a szerződést, ki kell ásni, különben nem érzi ott jól magát az új lakó. Külföldön külön erre a célra árulnak kis szobrokat. [link]
2013. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is 19m sok érte, főleg, hogy várostól elég messze van. Összehasonlításképpen Kecskemét külső területén újépítésű 240nm (és 1000nm kert) házamat 42m kp-ért vásároltam a Duna Hosetól, először én is csodálkoztam, hogy ennyi, de még belefért. (Ha hitelre vettem volna, most még vagy 100m-t kéne visszafizetni :)) Nem írtad, hogy pl. közművek milyen szinten vannak. Van-e gáz, szennyvíz, stb... Szerintem ha nincs szennyvízelvezetés, néhány milliót elengehetsz. Sajnos jelen meglátásom szerint, a legtöbb ember még ingyen sem költözne el városból Borsodba.
2013. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik az a falu?
2013. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!