Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kinéztem egy északi fekvésű...

Kinéztem egy északi fekvésű budapesti újépítésű lakást, ami nagyon elnyerte a tetszésem. Minden szempontnak megfelel, egyedül a tájolása ad némi aggodalomra okot. Északi lakásokba soha nem süt be a nap? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sok lakást megnéztem, de egyik sem tetszett ennyire mint ez.
2013. aug. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évig éltem egy északi fekvésű szobában, barátságtalan volt és sötét, télen hideg, soha nem sütött be a nap (1. emelet). Ennek ellenére a múlt heti kánikulában szívesen visszaköltöztem volna a mostani déli fekvésűből az északiba, de csak átmenetileg.
2013. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak észak felé nyitott? Milyen az elrendezése? Nem tudsz egy alaprajzot linkelni? Ha nagyok az ablakok és mondjuk igazából észak-nyugati, vagy észak-keleti fekvésű, akkor még jó is lehet. Az enyém észak-nyugati, soha nem tűz be szemből a nap, de azért órákon át besüt és soha, még reggel sincs sötét nálam. Mondjuk ez legfelső emelet. Tehát sok tényező van, amit figyelembe kell venni. Illetve neked is érdemes többször meglátogatnod, megkérdezni a szomszédokat.
2013. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen a Nap nem süt be, de ha a szigetelés jó, akkor szerintem az se olyan vészes. Igaz én házban lakom, de az északi fekvésű szobám nagyon hideg szokott lenni, addig míg nem szigetelték le a házat.
2017. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!