Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha lehetőséged nyilna küldöldr...

Ha lehetőséged nyilna küldöldre költözni, bárhova, pénz nem lenne akadály, hova mennél? Könnyen lemondanál az otthonodról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ha" mennék, valami szép, mediterrán helyre mennék, ahol narancsfák és citromfák nőnek, és van tengerpart. De mivel nem mondanék le könnyen az otthonomról, nem megyek, inkább magyarországi otthonomban teremtem meg, elsősorban a konyhaművészet által, a mediterrán országok hangulatát.
2013. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennék nyaralni, de 1 hónap után én már hazavágyom. Ha tehetném, megvenném a szomszédok kertjét, vagy egy nagy tanyát Szigliget környékén, lovakat tartanék, a kutyáim rohangálnának a ranchon, és megtermelnék mindent, ami a családomnak kell. Napcelláket tennék a házamra (ami nem lenne nagy, csak élhető nagyságú). Továbbra is én készíteném a szappant és a krémeket. Hiába beszélek nyelveket, nem tudnék életvitel szerűen máshol élni, mert nem.:)
2013. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem bírom abbahagyni az álmodozást: lenne még egy nagy fürdő tavunk. Nem medence, hanem egy hatalmas, fürdőzésre is használható halas tó (már sok helyen csinálnak ilyet). Szabad pillanataimban állandóan a tóban búvárkodnék, nézném a halakat, csigákat, békákat, persze mindezt csak nyáron. :) Befejeztem az álmodozást.:)
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 24. 13:10
 5/6 anonim válasza:
Amerikában keresnék valami szép helyet az biztos :D Miami vagy New York, ilyesmi helyekre...De sose lesz annyi pénzem, h legalább megnézhessem ezeket a városokat.:c
2013. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszer utazz el Salzburgba és környékére...
2013. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!