Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes úgy házat venni, hogy...

Érdemes úgy házat venni, hogy nem marad pénz a felújításra?

Figyelt kérdés
Megvétel után kb. 2 Milliót kéne még rákölteni, de mivel a felújításra félretett pénzt is a házba fektettem így nem marad megcsináltatni szerintetek meg vegyem így?
2013. szept. 2. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha biztos fizetésed van, amiből tudsz egy házra költeni, akkor igen. Szép lassan felújítgatod. Egyébként próbálj alkudni akár 200-300 ezret.
2013. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is próbálnék alkudni, de ha nagyon nem marad pénz felújításra, inkább várj vele. Sajnos soha nem lehet tudni mikor jön elő egy olyan probléma amit muszáj megoldani és nem várhat.
2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen. És a megvétel után még bőven derülhetnek ki dolgok, és kiderülhet, hogy nem 2 milliót, hanem többet kell költeni rá.

Én is vettem egy szép házat. A régi tulajnak erdői voltak, nem volt gond a fűtés. Tudtam, hogy hőszigeteltetni kell, de arra nem gondoltam, hogy a tetőtérben nincs párazáró fólia, csak le van terítve az üveggyapot a lambériára. Egy vagyon volt fújt habbal lezárni a tetőteret, hogy ne fújja át a szél...

2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!