Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lehet jó ingatlanra bukkanni?

Hol lehet jó ingatlanra bukkanni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresem a megfelelőt, és oda-vissza ismerem az ingatlan.hu, ingatlanbazár kínálatát (már azon a szélesebb környéken ahol keresgélek), nem igazán vagyok tőle elájulva. Az utóbbi héten, kétszer fordult elő, hogy találtam nagyon klassz lakást (jó hely, jó elosztás, felújított, és sürgősen remek áron eladó), és az egyiket első megnézés után eladták, a másikról kiderült, hogy a hirdetés már nem él, múlt héten adták el. Mindkettőt egyetlen - számomra nem túl ismert - közvetítő hirdette, tiszta véletlen, hogy rábukkantam.


Akinek van tapasztalata, hogy lehetne élből informálódni az ilyen lakásokról? Ami igazán jó, kedvező, az tényleg eltűnik egy hét után?


2013. szept. 6. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Ugyanabban a cipőben járunk. Én 5 éve keresek, igaz családi házat. Úgy ismerem az ingatlan.com kínálatát, hogyha mutatnál egy képet egy házról, rögtön sorolnám hozzá az adatokat. :D Nekem jó lenne Budapest, vagy budapesthez közel valahol, de egyszerűen nem találok, megnéztünk százat minimum, és mindegyiknek volt valami baja. Igaz max. 60 milliónk lenne rá, de ennyiért nem lehet normálisat kapni sajnos.
2013. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) Na, akkor remélem rábukkan valaki a kérdésünkre, aki tudja hol lehet elcsípni az olyan ideális ingatlanokat, amit "rejtettebben" hirdetnek.

Engem ez hozott ki a sodromból, mikor most szembesültem vele, hogy volna jó, de azokat egyetlen cég reklámozza, és ha nem vagy résen már csak a hűlt helyét látod.

2013. szept. 6. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igazán jót miért tennék ki ?

Megveszik , eladják , elteszik a különbözetet.Az ingatlanosok elég pénzsóvárak.A kisebb ingatlanirodák közül sokan arra utaznak , hogy találjanak egy nénit , aki nem ismeri az árakat , akin megszerethetik egy tranzakcióval az iroda éves hasznát.

Vagy ha kinn is van , 2 nap alatt elkel.


Szerintem figyelni kell a kitett eladó táblákat.

Egyszer találkoztam ilyennel , az egy 20 milliós ház volt, egy hölgy hirdette , akinek meghalt a férje , nem volt elszállva , de megvették előlem.


Az volt az érdekes , hogy 1 hónapja terveztem , hogy felhívom , mert többször elmentem a ház előtt , de nem hívtam fel.Mire felhívtam , késő volt , beszéltem vele, de két nap múlva már cipelték a bútorokat.


Figyelni kell , a táblákat , esetleg a netet.

2013. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hol keresel lakást? És milyet/mekkorát?
2013. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért a net világában nem lenne rossz, ha fenn lennének az ingatlanok és nem táblák alapján kéne szortírozni, hisz kívülről nem látszik a lakás állapota, elosztása.

De durva, ha ilyen durva harc folyik az ingatlanosok között.


II.-III. kerületben keresek 50-60 nm-es két szobás lakást.

2013. szept. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!