Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen dokumentumokat kell...

Milyen dokumentumokat kell benyújtani a bankhoz használt lakás vásárlásakor?

Figyelt kérdés
A párommal lakást szeretnénk vásárolni. Kell adótárs, vagy jelzálog fizet a lakásra( amit venni akarunk)? Mi van olyankor, ha tudunk róla,h a lakás egy részén tartozás van? nekem kell azt kifizetni vagy aki tartozik? Hallottam olyat is,hogy kérhetek szocpol támogatást,ha 10éven belül 2 gyerek lesz és akkor nem kell visszafizetni. ez igaz?
2013. szept. 24. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Amint bementek a bankba mindenről tudni fogtok :)))

Szocpolt kérhetsz használt lakásra majd egyszer valamikor amikor nem csak tervezgetni fogják hanem be is vezetik....jelenleg csak építésre vagy új lakás vásárlására adnak.

Nálunk felesbe van a ház és férjem az adós én meg az adós társ és természetesen jelzálog van a házon mert anélkül nem fog egyik bank se milliókat osztogatni.

Meg ami lényeges mert anélkül nem adnak hitelt..az az önerő ami nem emlékszem pontosan de 30-40% amit ki kell előre perkálni mert ameddig ez nincs meg addig a bank se ad.

2013. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!