Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 26 millióért hirdetik az...

Szigheti kérdése:

26 millióért hirdetik az eladó ingatlant, ti mennyiről indítanátok az alkút és mennyit adnátok érte? Taktikák?

Figyelt kérdés
lerobbant, évek óta nem lakják(kb 8), nincs csatorna csak az utcában, a telek még osztatlan közös tulajdonként szerepel a nyílvántartásban de az átmínősítés állítólag csak pénz és idő kérdése. Viszont egy elég nagy ráfordítással szép kis házikó lenne belőle. Budapest határán van, budai oldal. A környéken egy lakható állapotban levő házért 28 millát kérnek, persze az is felújitandó. Ez viszont lakhatatlan, mindent ki kell cserélni benne, csövek, kábelek, nyílászárok néhol nem is csúkodnak és javíthatatlanok, szóval azokat is muszáj cserélni. Kérlek adjatok tanácsot. Mi ezek tükrében 20 fölé nem mennénk, szerintetek ez reális?
2013. okt. 9. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Oda se menj 20-as ajánlattal. Sőt az ingatlanközvetítő helyébe ki sem vinnélek.
2013. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem értem miért nem vinnél ki, a 20 millás ajánlat az induló ár kb 22%-át képezi és manapság gyakori a 20%-os alkú mértéke. Akkor jobb amikor az ingatlanos sorra furikázza a potenciális vevőket és egy ajánlat sem érkezik? Nekem meg nagyon komolyak a szándékaim, és kétlem, hogy amikor telítve van ajánlatokkal a piac valaki belemegy egy jogilag tisztázatlan háttérrel bíró házvételbe.
2013. okt. 9. 09:45
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

2 Már elmult az az idő, amire te apellálsz. Úgy 1 évvel.


És senkit nem érdekel, hogy te mennyit akarsz érte adni, lehet másnál megpróbálni szórakozni.

2013. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ha 20-ban limitáltad a vételárat, akkor nem kell itt kérdezősködni, hanem meg kell mondani, és kész. Vagy elfogadják, vagy nem, de ha egyáltalán nem mondasz semmit, akkor biztosan nem lesz semmi az egészből.


Mondd meg, hogy te az állapota és a tennivalók felmérése után ennyit szánsz rá. Ha elfogadják akkor tiéd a ház, ha nem, akkor meg úgysincs miről beszélni.

2013. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

*Nekem meg nagyon komolyak a szándékaim,


És? kit érdekel? Az eladónak meg a csepp vagyonkája, amit gondolom nem véletlenül szeretne eladni.


Nyerészkedni mehetsz máshová.

2013. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
3 26-ra 20-at benyügni, az pofátlan, és piti ajánlat.
2013. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki es probald meg! "Reális ár"-ra meg ne varj valaszt ugy, hogy nem ismerjuk a reszleteket.
2013. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Shai-Hulud ***** válasza:
Látom, 55%-os, te vagy az eladó. :-D
2013. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
8 Én nem az eladó vagyok:DD
2013. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha 26-ra hirdeti valszeg az utolsó amiért még odaadja az 23.

Nem szokták már sokkal többre hirdetni. A reális áron felül csak egy kicsivel.

Én is árulom a házamat, de max 8%-ot engedek.

Mondjuk nem is hirdettem indokolatlanul magas áron. Ezt onnan tudom, hogy kétnaponta van érdeklődő.

2013. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!