Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » újpest izzó lakótelep milyen...

Evans kérdése:

újpest izzó lakótelep milyen ott élni?

Figyelt kérdés
no szóval most vidéken élek és idővel szeretnék majd beköltözni pestre, mivel mindíg is külvárosi voltma szeretnék az is maradni újpest nagyon tetszik bár sokak szerint az a rész/megyeri temető mögött/ már eléggé kint van mindentől és eléggé ingerszegény de csendes és jó a közbiztonság ami nekem nagyon szimpi, kérem lehetőleg olyanok írjanak akik éltek már ott vagy van tapasztalatuk, milyen munkalehetőségek vannak a 4. kerületben, milyen az ottani élet stb stb... a fradista elmeborultak kérem kíméljenek nem a focicsapat miatt kedvelem a 4. kerületet.....

2013. okt. 11. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én az Izzón élek 15 éve, a kerület egyik legjobb helye, nagyon szeretem. Jó a közlekedés, nincs kisebbség, csend van és nyugalom. (Persze a társasházakban nem tudhatod, mennyire csendes a szomszédod, ezt ki kell fogni.) De akkor is nagyon klassz hely.
2013. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!