Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mely telepuleseken erdemes...

Mely telepuleseken erdemes nezelodni elado lakas/csaladi hazat illetoen megfelelo ar/ertek aranyban Budapest vonzas korzeteben?

Figyelt kérdés
Kozeptavon szeretnenk lakast esetleg csaladi hazat, Budapesttol nem tul messze ( Bpi ingazast belekalkulalva ) olyan telepulesen ami nyugodt, van zold terulet, viszont Bpi ingatlan arakhoz kepest valamivel szerenyebb aron. Nem vagyok tulsagosan ismeros a regioban, ezert elso korben csak informaciot szeretnek gyujteni, koszonom.

#lakás #Budapest agglomeracioja
2013. okt. 30. 21:56
 1/6 anonim válasza:
Székesfehérvárt ajánlom.
2013. okt. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szigethalom,Dunaharaszti


Nyàron vettem halmon egy hàzat 320nm szèp telek medence (bàr nem feszitettvitokur)35M

2013. okt. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én pont ezt akartam kérdezni.

Székesfehérvár mellett lakom, innen Pest belvárosa tömegközlekedéssel még mindig 1,5-2 óra. Szóval szerintem ingázás szempontjából még mindig nagyon messze van. Arról nem beszélve, hogy nem is túl olcsó, a 35 millás házat meg inkább ne is említsük, a kérdező szavaiból én azt vettem ki, hogy inkább szerényebbet szeretne. Ennyiért már kapsz Pest zöldövezetében is.

2013. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Elsőre nevetséges, de oda ahonnan van

kötöttpályás közlekedési kapcsolat.


Hallgasd reggelente bármely rádió

dugójelentéseit! - Amelyekből rögtön kiderül, hova semmiképpen.

2013. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Halom drágább mint Pest talán mert "gazdag üdülő övezet" főleg dunánál nem beszélve egy ekkora ház medencével (tégla) 60M től kezdödnek a szép helyeken Pesten...az "átlagos" részre ne menj mert sose adod el.
2013. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol en is kotott palyan megkozelitheto helyeken gondolkodom, mivel most is metroval es villamoson jarok dolgozni es sokkal gyorsabban bejutok mintha kocsival/busszal mennek. Hev es vonat melletti telepulesek johetnenek szoba, Godollo, Vac pl. Vagy a Hev szendendrei vonalan. Szekesfehervar nagyon messze van.
2013. nov. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!