Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol található olyan megbízható...

Hol található olyan megbízható hely, ahol érdemes lakást nézni vásárlás céljából?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

lakasokat nem boltban arulnak, mint a hasznalt telefonokat... pontosan mit is akarsz kerdezni? ingatlankozvetitot keresel? vagy netes keresot? mi az, hogy 'megbizhato hely'?


kezdesnek itt van a www.ingatlan.com, keresgelj nyugodtan.

2013. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy földrajzi helyre gondolsz? Mert akkor tudom ajánlani Veresegyházat, Gödöllőt, Szadát esetleg Galgamácsát...stb Közel van Budapesthez és nincsenek cigányok.
2013. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

(előző vagyok)


Bővebben:


Gödöllő közlekedés szempontjából kiváló, viszont vannak azért cigányok. Egyáltalán nem cigány telep de azért láthatsz 1-1 et... Éjszaka nem tanácsos egyedül sétálgatni. Viszont Veresegyház, Szadát biztosra mondom hogy azok nagyon jók, 0 cigány. Galgamácsán sincs úgy tudom. Szóval ezen a környéken azért nézelődhetsz.

2013. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!