Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova kéne költöznöm (USA vagy...

Hova kéne költöznöm (USA vagy Kanada) (többi bent)?

Figyelt kérdés
Az Egyesült Államokban és Kanadában gondolkozom. Olyan helyre szeretnék menni, ahol sok az erdő és lehet menni kirándulni. Imádom a szép tájat, természetet.Az időjárás kb. ilyen legyen, mint itthon, vagy inkább egy kicsit hidegebb. A világvárosokat nem szeretem, inkább egy nagyvárosba(100k-1000k fő) mennék. Tehát nekem már Budapest is sok. Hol jobb egyébként az életminőség, melyik ország biztosabb pénzügyileg? Szerintetek hova költözzek? Konkrét város, vagy területet tudtok mondani léci? :) Előre is köszi!

2013. dec. 9. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Miből gondolod te hogy csak úgy bármelyik ország ezek közül befogad? Csak mert megsúgom ez nem így működik, hogy odamész hogy na szevasztok jöttem ide lakni...
2013. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én az USA-ba akarok költözni Kalifornia környékére. Szerintem ott az időjárás is jó meg ott az óceán, biztos erdő is van. Csak a csorgőkigyokra kell vigyázni :)
2013. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Senki nem állította hogy nem macerás egy ilyen költözés de nem is lehetetlen. :)
2013. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyenek költözzenek a holdra ,ott a helyük .

Én egy másik fax voltam ,és nem az 1 es .

Most még a válaszadással is megelőztelek ,he-he -he

2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, a faszozó közönséges tahókból sem kérnek se az Amerikaiak sem a Kanadaiak, bár a hozzászólásod minőségéből nem hiszem hogy 14. életévednél nagyon idősebb lehetsz. (legalább is szellemileg biztos nem)
2013. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez ilyen magyar szokás hogyha valaki arról kérdez hogy el akar költözni mindenki átvált bunkó stílusba? És a 14 éves akkor mi van? Az életkor mióta szégyen?
2013. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legkevésbé sem azzal van bajom, hogy külföldre akar költözni, nekem is vannak ilyen irányú terveim. Csak az zavart hogy teljesen készpénzként beszél az egészről mikor szemlátomást halvány fogalma sincs róla hogy egy ilyen procedúra hogy működik.
2013. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Oké, azt hittem az a baj hogy " elhagyja a hazát" de el lehet magyarázni normálisan a kiköltözés nehézségeit is.
2013. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Azt gondolom ,ha van alapja is a kérdésnek,akkor az csak valami milliomos lehet.Ábrándozni,vágyakozni mások is szoknak.Akik innét elkivánnak menni ,azok azt s szebb,jobb

boldogabb jövőükért tennék .Itt is van nagyon sok szép hely ,kár hogy saját országát sem ismeri .Az ilyen húzzon is el .

2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Szerintem Kanadába lenne érdemesebb megpróbálnod. Szeretik a természetet, a városok nem betondzsungelek és ahogy hallottam az emberek is kedvesek. Jobb a közbiztonsága, a szociális rendszere, az oktatás (már ha érdekel) stb., és nincs mindenhol hideg! Viszont szigorúak a feltételek munkavállalás és letelepedés terén.

[link] ez a hivatalos honlap itt meg tudod nézni a feltételeket

Sok sikert!

2013. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!