Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 12-év múlva kiszeretnék...

12-év múlva kiszeretnék költözni külföldre! Hogyan szerezzek rá pénzt ezekre az országokra gondoltam: Amerika, Kanada, Németország, Svédország, Dánia, Anglia, Norvégia, meg olyan országok ahol sok a fizetés!?

Figyelt kérdés

Még diák vagyok 14-éves. De a diplomám nem Magyarországon

Szeretném megszerezni.


2013. aug. 10. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj diákmunkára ha tudsz és jól fogj meg minden fillért amit kapsz.

Ja és ha elfogadsz még egy-két tanácsot:

1. Nem ismerem a felsőoktatást külföldön de azt tudom hogy itt Angliában elérhetetlenül drága mulatság.

2. Felsoroltál fél tucat országot, 5 különböző hivatalos nyelvvel. Szerintem már most döntsd el melyiket választod majd és kezdd el gőzerővel tanulni a helyi nyelvet. Mire odajutsz hogy lesz elég tőkéd a költözéshez (minimum egy havi lakbérnek megfelelő pénz!) a nyelvet is jól fogod majd beszélni (nyelvtudás nélkül pedig majdhogynem öngyilkosság elindulni - főleg ha ismerősöd sincs odakint aki segíthetne).

3. Majd ha kikerülsz akkor indul csak a neheze: amennyiben komolyan tanulni szeretnél kénytelen leszel meló mellett csinálni azt (ami nem könnyű)

2013. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Németországot választanám a helyedben, és elkezdenék gőzerővel németül tanulni.
2013. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!