Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest X. kerületben mennyit...

Budapest X. kerületben mennyit érhet egy panellakás?

Figyelt kérdés
Ingatlancsere céljából kérdezem: egy 4 millió ft-ért hirdetett vidéki házamat cserélném, ma kaptam ajánlatot, hogy Budapest, X. kerületben, egy ötemeletes, a panelprogram keretében felújított lakásra cserélhetném, de 4 millió ft plusz, értékegyeztetéssel. A lakás 51 négyzetméteres, 3. emeleti, nincs lift, egyedi fűtésmérős. Valóban ér ez 8 millió forintot, belemenjek szerintetek a cserébe?
2014. jan. 13. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb. reális az ajánlat.

Én csak azt tudom neked mondani, hogy tavaly áprilisban vettem egy 50 nm-es, nem egyedi mérős, elég jó állapotú, 10. emeleti panellakást 7 millió Ft-ért.


Az ingatlanok állagától tenném függővé az üzletet.

Ha a házad jobb állapotban van, mint a panellakás, akkor próbálj alkudni erre hivatkozva. Ha viszont fordítva, akkor szerintem fogadd el az ajánlatot.

2014. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!