Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy tetszik nektek ez a lakás?

Hogy tetszik nektek ez a lakás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 28. 14:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szépnek szép belülről, de alagsorit nem vennék.
2014. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem túl soknak tűnik a műkő. De ennyiből még nem mondanék egyértelműen negatív véleményt, személyesen kéne látni.
2014. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Elég nyugisnak tűnik a környék. Nekem tetszik,elég tàgasak a terek. A köves fal nekem sem az izlésem, de összességében tetszik :-)
2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egész jó, nekem tetszik. Mivel nincsenek még bútorok, így kicsit rideg, de csak ezért.
2014. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Borzasztó.Sem ízlésileg, sem helyileg, sem sehogy nem tetszik Szinte az összes ingatlanosnál bent van.
2014. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Olyan 6MFt körül esetleg

(már ha szerencséd van) egy olyan vidékről feljövő ember fogja megvenni aki nem ismeri Pestet.

2014. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Alagsorit ennyiert, itt, biztosan nem vennek.
2014. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Alagsori, vagyis sötét. Azért világos a képeken, mert felkapcsolták a lámpát.

És nagyon drága ennyiért.


Nem venném meg.

2014. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szép világos a lakás, azon a képen látszik ahol több a kő, ott nincs kapcsolva lámpa. Annyira alagsori,hogy kb30-40 cm-el van lejjebb. De nem vizes, nem dohos szagú.Azt nem értem mert baj, ha benn van ingatlanosnal? Így korrektnek tartom, hogy a felújításnál tényleg látszik, a képeken,hogy cserélve van minden....
2014. jan. 28. 16:25
 10/19 P.Pityu ***** válasza:
Szerintem is tök jó.Nem tűnik sötétnek.Az esővíz elvezetésének megoldására figyelj nagyon, nehogy egy felhőszakadás után befolyjon a járdaszinttel egy magasságban lévő ajtóküszöbön.
2014. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!