Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagyon rossz ötlet óvoda és...

Nagyon rossz ötlet óvoda és iskola mellé költözni?

Figyelt kérdés
Ront az ingatlan értékén vagy növeli ez az elhelyezkedés?
2014. febr. 23. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha gyerek van a családban, növeli, ha nincs,a kkor csökkenti.
2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Napközben hangzavar van, tehát ha pl. éjszakás munkahelyed van, akkor egyáltalán nem fogsz tudni pihenni, legfeljebb hétvégén. Ha valami aranyos állatod van, pl. kölyökkutya vagy cica, azt a kisiskolások ellophatják. A kamaszok iskolába menet szemetelnek, eldobálnak mindenfélét poénból stb. ezért ha kertes házról van szó, készülj fel rá, hogy rendszeresen össze kell szedned a kertedbe dobált szemetet, cigicsikket stb.

Persze vannak előnyei is, nem kell hajnalban kelniük a gyerekeidnek, hogy időben beérjenek az iskolába, bátran hazamehetnek egyedül is egész kicsi koruktól, és ha valamit esetleg otthon felejtenek, simán át tudod vinni nekik.

2014. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Két 3 év alatti gyerekem van, az iskola csak alsó tagozatos.

Én csak az előnyét látom most, de biztos sok hátránya is van.

2014. febr. 23. 14:03
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon zajos lehet. Én mondjuk nem vennék ilyen helyen, emiatt nehezebb lehet esetleg majd eladni, ha arra kerülne a sor. Ezt is végig kell gondolni, lehet hogy jó vételnek tűnik valami, de később teljesen eladhatatlan, ilyenbe nem szabad belemenni.
2014. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen kérdés ez??

ELADHATATLAN!!

2014. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Abba belegondoltál, hogy amikor majd a gyerekeid ebéd után aludnának, az iskolások pont az udvaron fognak őrjöngeni? Több száz gyerek hatalmas zajjal jár.
2014. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most egy borzasztóan zajos, forgalmas út mellett lakunk ahol éjjel sincs megállás. A kutyák is állandóan ugatnak és senki nem szól rájuk. Ehhez képest szerintem bármi jobb. De persze mindenkinek a véleménye hasznos, hiszen én most nagyon elfogult vagyok.
2014. febr. 23. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Világéletemben főútvonal mellett laktam, a kerítés és a ház között két méter, onnan kifelé három méteres sáv, majd a dübörgő, forgalmas út. Vettem egy kisebbet máshol, ez a ház húsz méterre van a főúttól (kert felső részén), engem nem zavar, ez nem is zajos a másikhoz képest. Nekem is kínáltak iskola melletti házat, de nem vettem meg, mert kint voltak a kölykök és ezerszer zajosabbak, mint bármilyen főút.
2014. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Feltettem ezt a kérdést egy másik csoportban, anyukáknak. Kb pont az ellenkezőjét írták, mint amilyen válaszokat itt kaptam :D
2014. febr. 24. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Én Józsán az iskolától, óvodától 100 méterre lakom. Mondjuk a gyerek 4,5 éves, pár perc alatt átérünk, én örülök, hogy közel van. Sok a fa az oviban is az utcán is és a telkünkön is. Még soha nem hallottam gyerekzsivalyt. Szerintem a növények felfogják a zajt. A főút is 100 méterre van, de a Gönczy Pál utca sem kis forgalmú. De pár hét alatt megszokható a zaj, ha valaki nem extra allergiás a zajra.

Minden tavasszal, amikor átállunk a nyitott ablakkal való alvásra, pár napig felébredek hajnalban a forgalom zajára, aztán utána megszokom és már nem zavar...

2014. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!