Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pécs-Hirden van általános...

Pécs-Hirden van általános iskola, óvoda, bölcsöde, orvosi rendelő, gyógyszertár, bolt? FONTOS!?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy oda költöznénk,de nem ismerem a környéket.Milyen hely Hird,szeretsz ott lakni?Érdemes ott házat venni?

Mit kell tudni a helyről?


2011. aug. 29. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van orvos, meg gyógyszertár, azt látom a buszból, úgy tudom suli is. Amúgy meg marha közel van Pécshez, még helyijárat is megy, nem csak távolsági, 15 perc az út busszal (a városközpontig). Ott meg van minden.

Honnan költöznél oda?

2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pécsváradról.

Azt nem tudod,hogy a suli hol van és milyen?

A neten nem találom.

Egyébként te is hirdi vagy?


Milyen véleménnyel vannak az emberek Hirdről?


Ja és köszönöm az eddigi válaszod!

2011. szept. 1. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, én pécsi vagyok, ott csak egy osztálytársam lakott. Nála csak egyszer voltam, szép környék, de ezen túl csak annyit láttam belőle, amennyit a bonyhádi buszból látni. Az osztálytársamnak tetszik, az általánost ott végezte. Utána gimnáziumba ment meg egyetemre, szóval gondolom nem rossz az oktatás.
2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki először Szabolcsra akart menni? :)
2011. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,miért?


Mindenfelé nézünk házat... gőzöm sincs hová lenne érdemes menni...Hird jónak tünik,közel van Pécs,jár helyi busz,van ovi suli...

2011. szept. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!