Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tiszadob-ról vélemények?

Tiszadob-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Iskola / iskolák, munkalehetőségek, őrvosi ellátás, ingatlanok értéke, ár / érték aránya? Megéri oda költözni? Lehet állatokat, pl.: csirke, disznó, nyúl, tehén, stb. tartani?

2014. márc. 19. 00:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És mennyire biztonságos?
2014. márc. 19. 00:17
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ott van valami árvaház, vagy mi.

Milyen lehetne? Keleti országrész, kis település. Csóróság és cigányok.

2014. márc. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem költöznék oda, tele van cigánnyal, és nem is valami biztonságos. Tényleg nagy a munkanélküliség is. Onnan tudom, hogy itt van tölünk nem messze. Én azt tanácsolom, inkább ne költözz oda, van más szebb, biztonságosabb falu/város .
2014. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én semmi esetre se költöznék oda. Akkor már inkább Sopron, vagy Szombathely,ahonnan adott esetben,ha megtanulsz jól németül(vagy ha már tudsz) át lehet járni a "sógorokhoz", vagyis Ausztriába, akár ingázóként, vagy egy kisebb dobbantóval akár ki is lehet költözni.Persze lehet keleten állatokat tartani, de azt vedd figyelembe, hogy 1. már kismillióan csinálják ott ezt(tutira nem te leszel az első) 2. nem véletlen, hogy annó Oláh Ibolya is pont onnan "dobbantott" a reflektorfénybe. Neki mázlija volt, mert tehetséges.


Én a helyedben, mégegyszer mondom, ha most ezért-vagy azért nincs lehetőséged külföldre költözni, akkor Nyugat-Magyarországon maradnék, vagy max. felköltöznék Pestre.


De elsősorban mennék Ausztria, Németország, stb. fele. De a magam élete kapcsán abban is biztos vagyok, ha a szüleim meghalnak, azonnal itthagyom - de még édesanyám halála napján- Szombathelyet. Nekem ez is állóvíz.

2014. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindent jól leírtak! Ingatlant fillérekért tudsz venni viszont munkahely nincs ha más városba ingázol be akkor az kegyetlen meg hamarabb felveszik azt aki a városban lakik. Viszont van helyette bőven kisebbség ami szerintem már többség! Ebből kifolyólag a közbiztonság az nagyon szuper lehet! Én csak hallomásból tudom mert közelben van!
2014. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A "közel" mit jelent? 10-20 vagy talán 50-80 km? Nyíregyháza, Tiszavasvári? Mennyire van közel?
2014. márc. 19. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöznék oda.

Vannak ott rokonaim,de ők is csak azért,mert nem tudják fillérekért sem eladni a házukat.

Házak nagyon olcsók,munkalehetőség nulla,segélyenélők rengeteg, bűnözés, ovoda,iskola tele kisebbséggel, orvosi ellátásról ne is beszéljünk.

Állatot tartani lehet,de csak ha őrzöd 24/7-ben,mert ellopják.

Tiszavasvár 16 km, Tiszaújváros 32,Nyíregyháza 45 km.

Tiszaujba jár jabilos busz,de éhbérért dolgoztatnak.

2014. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
Lelépett mert tehetséges. Aha.
2014. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem O. B-ről van szó...
2014. márc. 19. 21:25
 10/11 A kérdező kommentje:
O. I.... bocsánat
2014. márc. 19. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!