Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest megyei ingatlant adott...

Pest megyei ingatlant adott már el valaki? Ha igen, hogyan, hol hirdette?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingatlan.com-on hirdettem, de legtobbszor ingatlanosok kerestek meg. Vegul eladtam a lakast valakinek, aki a hazban lakott.
2014. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én három oldalt javaslok: ingatlan.com, ingatlanbazar.hu és az apród.

Esetleg még az expressz, de nemsokára jófogás lesz belőle.


Az ingatlan.com-ra ha nem töltesz képet, akkor ingyenes, anyám házát két hónap alatt adtam el (18 millióért). Simán beleírtam a hirdetésbe, hogy kérésre küldök képet, alaprajzot.


Sok sikert! :)

2014. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az Ingatlanneten találtam eladó kis házat, de fényképes volt a hirdetés. Legalább huszan akarták akkor megvenni, sőt, miután egész télen itt laktunk, tegnap megint kereste egy pár az eladó táblát. Mint kiderült, ősszel elmentek, hogy összeszedik tavaszra a pénzt, de elkéstek.
2014. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

És az ingatlanos cégek saját honlapjai.

[link]

2014. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az ingatlan.com-on nézelődünk.
2014. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!