Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova törnek be többször...

Hova törnek be többször panelba vagy családi házba?

Figyelt kérdés
Előző kérdés ihletett meg. Mostanában ismerőseim körében is annyi betörés történik.
2013. dec. 4. 15:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Tapasztalatom szerint családi házba.Ott mondjuk inkább kintről,mármint garázsból,tárolóbol viszik amit tudnak.Bicikli,szerszámok...
2013. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Kertes természetesen. Ott könnyebb, mert ugye alacsonyan vannak az ablakok (és azok között mindig van egy kicsit rosszabb állapotban lévő, könnyebben felfeszíthető vagy rálátás nincs sehonnan) és a betörő könnyebben kilesheti az életvitelét is, mikor jön, mikor megy...
2013. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
95%

A tolvajok elég fifikásak, bár egy családi házba egyszerűbb talán.

De tudok olyanról is, ahol kifigyelték a panellakó családot mikor mennek nyaralni és a burkolatig kipakoltak mindent a 3. emeletről!!!

És senki nem kérdezett egy szót sem a házban lakók közül...gondolták költözködnek.

Szóval mindenhol vigyázni kell.


27N

2013. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk panelban simán kifigyelték, hogy ki mikor megy, jön. Szerencsénkre én össze-vissza dolgozok, így erről letettek. Gyans volt, amikor a bejárati ajtó kukucskáló ablakán valaki tekintet befelé. De mivel első emelet így sokszor előfordul, hogy valaki előttünk pihen meg, főleg öregek. SZomszéd bácsi házát szépen kiraboltuk, úgy hogy a mi bejelentkező kódunkat lesték le a főbejáratnál *brr*. Azóta is szívrohamot kapok, ha jelez a telefon, hogy használják a kódot.
2013. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatom szerint családiba. Ott is kifigyelik és a szomszédok is messzebb vannak.
2013. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A statisztika szerint vidéken értelem szerűen csak családi házról lehet szó,

de városokban a panel vezet!


A felső emeleteken kezdik!

2013. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Mi az Üllőin laktunk régi építésű belső udvari házba, napi szinten voltak betörések, aztán a férjem megbeszélte az ott lakó férfiakkal a dolgot és figyelték a gyanús alakokat egy jó darabig nem volt betörés mindig időben el lettek kergetve.
2013. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
27%
a panel az nem családi ház?
2013. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerezzetek be egy kaukázusi fenevadot. hiddjétek el bármilyen nagyházatok van nem mernek majd betörni...
2013. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem rég lakunk panelbe, 1x éjszaka közepén hallottam hogy valaki próbál valamit csinálni a zárral... mint ha egy kulcsot próbált volna beletenni, felkapcsoltam a villanyt és kérdeztem hogy KI AZ!? mire az illető elkezdett le szaladni a lépcső házban, kinyitottam az ajtót, hogy kinézzek hogy most mi van, addigra már az épület közelében sem volt... tehát ahogy írták is, sehol nincs biztonságban az ember, de talán még is a kertes, családi házakat jobban ki tudják figyelni, főleg ha tudják hogy idősek laknak ott... ilyen féltet helyekre, nem árt egy mozgás érzékelős lámpa, vagy egy normális kutya... rosszabb esetekben ez sem elég, de talán kisebb esély van rá hogy be megy
2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!