Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy találjam meg a tulajt ha...

Hogy találjam meg a tulajt ha a földhivatalban megadott címéről már elköltözött?

Figyelt kérdés
Ha valakit meg akarom tudni,hogy jelenleg hol lakik,vagy valami elérhetőséget, és csak a nevét és a régi lakcímét tudom azt hogy tudom kivitelezni ?? Jártam a földhivatalban mert legelőt akarok venni.Nem eladó a hely,de elhagyatott és helyrajzi szám alapján kinyomoztam a nevét és a címét az illetőnek. És hivatalban a régi lakcíme van meg ahol ő már nem lakik,és az ottani szomszédok se tudtak semmit. És nemtudom kihez forduljak ,azt sem akarom,hogy hülyének nézzenek az önkormányzatnál, hogy ilyeneket nem adnak ki emberekről.

2014. jún. 6. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Még egy tippem van, ott ahol van a föld, nem tudom van-e szomszéd? Tőlük, a környékbeliektől lehetne érdeklődni, hogy nem tudják-e a tulaj telefonszámát.
2014. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a Vörös Keresztnél. Nekik ebben van gyakorlatuk.
2014. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HZsóka ***** válasza:
Ha még aktuális, tegye a következőt: kérje ki a megvásárolni kívánt telek tulajdoni lapját, amin az eladó neve és régi címe rajta van. Menjen be az önkormányzat lakcímbejelentő ügyintézőjéhez vagy a járási hivatal kormányablakába a lakcímügyintézőhöz és neki mondja el a gondját. Valószínűleg megkapja a címet, ha erre írásbeli kérelmet nyújt be, de az is lehet, hogy azt a lehetőséget kapja meg, hogy az Ön által megírt levelet postázzák az illetőnek anélkül, hogy átadnák a címét. Utóbbi eset is jó, mert a vételi ajánlatról értesül a tulajdonos és reagál rá.
2015. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!