Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megér 7 milliót ez a ház?

Megér 7 milliót ez a ház?

Figyelt kérdés
Faluban van!68-as építésű,4500 nm a telek,200 nm a ház.2 hatalmas szoba van benne,meg egy kisebb,egy előtér,egy zárt terasz,egy kis folyosóról nyílik a fürdő,mellette padlás feljáró,vele szemben egy kisebb konyha,abból nyílik a kamra,ezek mellett a wc.Több melléképülete van.A tető pala,be is ázott valahol,mert az előtér plafonja vizes.A plafon stukatoros (vagy milyen,nem értek hozzá nagyon) kis hajszálrepedések vannak rajta,a férjem szerint azért mert nincs használva a ház.A belső ajtói régi,jó állapotban lévő nagy kétfelé nyitható ajtók.Az ablakai is régiek és nicnsenek jó állapotban sem.A parketta ropog,feljött,a csempék is réiek,nem szépek.Festett és tapétázott falai vannak,de mindent festeni kellene újra,a plafont gipszkartonozni,a burkolatokat kicserélni,anyílászárókat is , és a tetőt is cserépre.Szóval nagy újítás kellene .Gáz és fa kazános,de ahhoz ,hoyg fával is tudjunk fűteni kell venni fa kazánt.Kb ennyit tudok elmondani róla. Megér ez 7 milliót?

2014. jún. 14. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az árat nagyban befolyásolja, hogy hol van az a falu. Valamelyik nagyobb város közelében, vagy az isten háta mögött ahonnét még több tíz kilométert kell utazni a legközelebbi boltig, vagy orvosig.
2014. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy, hol van, ait előző válaszoló is írt.
2014. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb várostól a második falu.kb 20 km-re
2014. jún. 14. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Képet véletlen se tegyél fel.
2014. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs képem róla,a tulaj öreg,maga árulja,nincs fent a neten.Én pedig nem fényképeztem.
2014. jún. 15. 07:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát erre annyit mondok, hogy ha 7m-ért egy 200m2-es ház nem lepukkant mint a rohadás, akkor ott valami turpisság van.


A ház állapotához képest reálisnak hangzik, teljes felújítása minőségtől függően 10-20 millió között mozog, és így el is éred egy ekkora ház normális állapotú árát.


Bár azt nem egészen értem, hogy 200m2-en hogy-hogy csak 2 szoba van???

2014. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt tulajdonképpen telekárról van szó. A ház nem ér már semmit...
2014. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100 m2 ház, 1940-es években épült (akkor árvizet kapott), stukatur, tető cserép, több helyen beázás (konyhaablak felett a vakolat is lejött), repedések, régi hajópadlók, rossz redőnyök, megvetemedett ablakok, kétszárnyas ajtók, fűtés rossz vaskályha, konyhában csak egy vízcsap, fürdőszoba is rossz. Gáz és csatorna nincs, csak a kerítésnél. De mert főútvonali, telekárban azonnal elvitték (hálistennek, mert ez már semmilyen komfortos se volt).
2014. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, illetve csak azért, hogy lebontsam és újat építsek a helyére. A felújítása többe kerülne, mint egy új ház építése! A telek jó nagy, akár a másik felében is lehetne építeni.
2014. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6os! Azt írtam,hogy 2 hatalmas szoba van (lefelezve is négy elég nagy szoba jönne ki belőlük) és van még egy kisebb szoba.Plusz az előtér is egy kisebb nappalinak használható.

Azt elfelejtettem írni,hogy pöce van,még a csatorna sincs bekötve és van rajta jelzálog.

90% ,hogy nem vesszük meg.

2014. jún. 15. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!