Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kerdezni, hogy...

Azt szeretnem kerdezni, hogy nem ismer valaki valami jo fogyokurat? Mar regota probalkozom tobbfele fogyokurat is kiprobaltam de nem sikerult ugy ahogy en szeretnem. Szoval nem ismertek valami extra jot amit tapasztalatbol ismertek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most nagyon le fognak pontozni.

A saját tapasztalatomat tudom neked leírni. 55 kg szeretnék lenni. 52. Nap ez a mai. Napi 600 kalorianál nem eszek többet (76 ról idultam most 61 vagyok) Bőrfeszesítő gépet használok, hálistennek sehol nem lóg a borom, és szuperül érzem magam! Egyszer sem csaltam, és egyáltalán nem kívánom már az ételt,

2013. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs fogyókúra.

Normális étrend-fehér húsok, halak, sok sok zöldség, sovány tejtermékek, barna rizs, tészta, kenyér, némi olajos mag, tojás, módjával gyümölcs, lenmagolaj.


Emellé napi 3liter víz és mozgás.


Semmi fehér cukor, liszt és ezekből készült ételek, zíros tejek, sajtok, cukros joghurtok, üdítők, energiaital-alkohol.

2013. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
C9; szuper kura!
2016. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!