Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vennél házat a legszíveseb...

Hol vennél házat a legszívesebben? (a keret 45M Ft)

Figyelt kérdés
Reális gondolatokat kérek, ha lehet a ház paraméterit is írjátok le.

2014. júl. 30. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak ház játszik, lakás nem?

Pl. Budapesten a külső belvárosban már egész jó (és nem is olyan kicsi) lakásokat lehet venni 45 milláért. A közlekedés is jó, minden közel van.

De ennyiért a külvárosban is lehetne venni egy kertes házat, vagy valamelyik bolygóvárosban.


Én mindenképpen Budapestre vagy valamelyik nagyvárosba költöznék, nem szeretek vidéken lakni.

2014. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kertet akarok. Medencét, sütögetőt, garázst, és sok helyet. Nem kell belváros. Húgyszagú és hangos.
2014. júl. 30. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát képzeld, viszonylagosan a belvárosban lakok. Se húgyszag, se zaj... persze jól kell választani. Mondjuk 45 milláért már lehet válogatni.


Akkor, mondom, valamilyen nagyvároshoz közeli kisebb településen.

2014. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most elsősorban településre gondolsz?
2014. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi debrecentől 8km-re vettünk 4M.ért egy 1000m2 es telket, a várostól egy erdő választ el. Kb 25-28M-ért építettünk egy házat, 150m2 (4 szoba, nappali konyha étkező...)+ garázs. Igaz medence nincs, csak kert, meg eszméletlen jó tiszta levegő, hatalam csend, és ennyi csillagot még sosem láttam! Hátránya, hogy a bevásárlást alaposabban meg kell tervezni és kevesebbet járok barátokkal billiárdozni. Debrecen táblát 6 perc alatt elérem autóval, onnantól 20-30 perc a belváros (csúcsidőben), vagyis kb. 10 percel kell csak hamarabb kelnem, mint amikor bent, panelben laktunk.
2014. júl. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szigetmonostoron :) nagyon jo hely kb. 15km budapest csendes nem zajos se szmog sincs :) az emberek kedvesek de nagy házat keres?
2014. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem keresek nagyot, 200nm körülit, 5szobásat. Kicsit félek a szigetmonostori bejárástól, onnan csak komppal lehet járni szinte. Mindenesetre megnéztem magamnak. Köszönöm.
2014. aug. 1. 00:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Vác, Szentendre, Budakalász, Pomáz, Gödöllő, Őrbottyán, Szada, Dunakeszi, Göd, Veresegyház, Kerepes, Mogyoród, Csömör, Gyál, Monor, Kistarcsa, Nagytarcsa, Isaszeg, Pécel, Maglód, Ecser, Gyömrő, Ócsa, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Tököl, Százhalombatta, Érd, Törökbálint, Budaörs, Diósd, Budakeszi, Solymár, Pilisvörösvár


Csak pár kisváros Budapest ~10-20 km-es körzetében, lehet válogatni.

2014. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hasonló (de kisebb) házat kerestem és Leányfalun meg is találtam. Nyugodt, csendes környék, hegyoldal alja (nem fent, oda nehéz télen feljutni), ősfás kert, nagy terasz, 11 éves tetőteres ház. Garázs van, gáz nincs bent, de van kandalló, villany, víz, saját kút, csatorna, telefon, műholdvevő, biztonsági rendszer. A házak téglából épültek, többnyire szigeteltek (dryfit). Itt nézz körül, de ne a strandnál, az sokkal zajosabb, hanem vagy Tahi, vagy Szentendre felé. Vannak eladó házak, a hegyoldal felső része viszont már Szentendréhez tartozik, ott ősszel lesz csatornázás. Csak a hegyoldali utcák állapota... hááát, azon lenne mit aszfaltozni. Dunai oldal nem jó állandóra, mert ártér, veszélyes.
2014. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Szentendrei-szigetnek NINCS közlekedése, csak a kompok, kishajók, illetve a Tahi-híd és egyetlen földút. Vagyis Szigetmonostor csak akkor jó, ha a közelben dolgozol. Én is néztem ott házat, de emiatt nem jött össze. Nem nagyon van lehetőség fejlesztésekre, a szigeten a Fővárosi Vízművek parancsol, a kutak védelme a legfontosabb szempont. Horányban sok hétvégi házat adnak el mostanában családi háznak, de az árvizveszélyes hely. Boltok? Dunakeszin a Tesco, kompozni kell. Surányi homokdombok sokkal jobb hely, Pócsmegyerhez tartozik, de közlekedése annak sincs. Volt ott eladó ház, szép kerttel, mindennel ellátott, majdnem új ház, de mert kocsi nincs, nem vettük meg.
2014. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!