Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Más városba költözöm, tehát...

Más városba költözöm, tehát eladom a lakásomat, kiegészítem a megtakarított pénzemmel és veszek egy másikat 200 km-re. Időben össze lehet egyeztetni az eladást és a vételt, ha nincs kihez menjek, a bútoraimat hova tegyem a két tranzakció között?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Legalább 2 félnek rugalmasnak kell lenni a 3-ból. Az egyik nyilván te leszel.
2014. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, hasonló gondom volt tavaly ősszel. Eladtam a rossz házat, kerestem kisebbet 20 km-rel odább. Az egyikből mindent ki kellett pakolni, 80 év minden lomja, két hétig lomtalanítottam. A régi bútorok nagy részét is elvitte a lomtalanító cég a MÉH-be, amit el akartam vinni, azokat összeraktam egy helységbe. A megvett kisebb ház üres volt, gazdája megengedte, hogy a teljes összeg kifizetése előtt három nappal betehessük oda a bútorokat és a holmit. Aztán három napig szállodában laktam a személyes holmimmal és a kutyámmal együtt. Nagyon ki kell centizni, pl. vasárnap hozattam az újba a holmit, hétfőn adtam át az eladott üres házat, villany, víz átírása, teljes összeg, kulcsok. Ugyanez ellenkező szerepben kedden. De csak 20 km-ről volt szó, nem 200-ról.
2014. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!