Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest, vagy Pest megyei...

Budapest, vagy Pest megyei település?

Figyelt kérdés
Jelenleg Szegeden lakunk a párommal és 2 kutyánkkal, panelban. Munka, illetve iskola miatt úgy néz ki, el kell költöznünk. Budapesten lenne a munka, iskola is. Házat szeretnénk vásárolni, a keret 10 millió magyar Forint, tehát nem túl sok, és nem villát fogunk ebből venni, az már biztos, de majd újítgatjuk. Sajnos nem vagyok jártas Budapest és környékén, ezért érdekelne más véleménye is. Autónk van, de a költségek miatt valószínűleg nem mindennapi használatra lenne, tehát tömegközlekedéssel utaznánk általában. Nyugisabb, zöldterületi övezet érdekelne inkább. Hova lenne érdemesebb költözni, Budapestre, vagy közelebbi, Pest megyei településre? Milyen települések vannak Pest megyében, amik viszonylag közel is vannak Budapesthez (30-40 km maximum) és jó a tömegközlekedés is a fővárosba? Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 30. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Budapesten belül is vannak olyan távok, hogy én Szolnokról annyi idő alatt érek be a suliba, mint mások Remetekertvárosból pl.

Hol lesz a suli/munkahely?!

2014. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Páromnak a munkája a Krisztina körúton lesz, iskolája a Pázmány P. sétányon.. Nekem pedig a munkámból adódóan Budapesten belül kell majd közlekednem, úgy mindenfelé.
2014. aug. 30. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Budára költöznék akkor. Onnan az agglomeráció elég messze van.
2014. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!