Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » NAV mennyi időn belül küldi a...

NAV mennyi időn belül küldi a lakásvásárlás után az illeték kiszabásáról a csekket/levelet?

Figyelt kérdés
Június végén lett birtokba adva és kifizetve a lakás, a tulajdonjogot is már augusztusban bejegyezték, de a NAV még nem küldött semmit, azt hittem rögtön kiküldik. Az ügyvéd szerint volt olyan, hogy még be sem jegyezték a tulajdonjogot máris kiszabták valakinek. Vagy nyáron nem dolgoznak gyorsan? KI mikor kapta meg?
2014. szept. 4. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Májusban vettem, de még nem jött az illeték.
2014. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem mintha hiányolnám, minél később jön annál jobb, de akkor ezek szerint nem a posta tüntette el...
2014. szept. 4. 16:55
 3/8 anonim válasza:
én tavaly júniusban vásároltam a lakásomat, és már pontosan nem emlékszem, de még nyáron már be is fizettem az illetéket, nekem elég hamar kiküldték.
2014. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Napkiraly ***** válasza:
kb fél év
2014. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Májusban vettem a házat augusztusban küldték a csekket.
2014. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vajon mitől függhet kinek mikor küldik?
2014. szept. 9. 10:08
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
Attól hogy mennyi az ügyhátralék
2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lakóhelyünk szerint illetékes NAV fél éven belül kiküldte az illetéket. A későbbiek folytán a Salgótarjáni NAV-val harcoltunk mert ismét be akarták szedni azt az illetéket amit kifizettünk!!! A mai napig nem értem,miért nem érdeklődött a Salgótarjáni NAV a lakóhelyünk szerint illetékes NAV-tól az illeték befizetés után??????
2014. szept. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!