Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyházán milyen jó környék...

Molly_sweeney kérdése:

Nyíregyházán milyen jó környéket tudtok mondani, ahol érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
Nyíregyházára szeretnék költözni, de fogalmam sincs hogy milyen környéken lenne érdemes házat venni. Nagyon fontos lenne a közbiztonság, illetve az ár is fontos tényező (10 millióig).Nyíregyházához tartozó, 5-10 perc távolságra lévő települések is érdekelnének. Borbányán elég sok hirdetést találtam eddig, mi a véleményetek róla? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2014. szept. 9. 23:11
 1/7 anonim válasza:
0%
Én a huszár telepet ajánlom. Vagy úgy is ismerheted, hogy a guszev telep.
2014. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 neked ebben mi az öröm? Jó érzés egy helyismerettel egyáltalán nem rendelkező embert a cigánytelepre küldeni?


Kérdező: közeli településként ajánlanám Nyírpazonyt, Nagykállót, Napkor, Nyírtelket. Ezek közül Nagykálló a legnépesebb, önmagában is megállja a helyét városként.


Borbánya viszonylag jó hely, bár számít az is, hol vagy. Borbánya mellett ajánlom Sóstóhegyet, Sóstógyógyfürdőt, a Kertvárost, illetve Örökösföld kertesházas részét és Hímest (bár az lehet, hogy drágább...).

2014. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyírszőlő is játszik a felsorolásban! Ki ne hagyd!

A busz közlekedés nagyon jó kb. 15-20 percenként jár.

2014. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: nagyon szépen köszönöm a felsorolásod, igazán hasznos volt számomra! :) Borbányának egyébként melyik részét nem ajánlanád?

#3: Köszi szépen, mindenképpen figyelembe veszem majd Nyírszőlőt is! :)

2014. szept. 11. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Borbányának egyik része sem rossz, csak a kertvárosi hangulat könnyen átbillen falusiba. Értsd: földút, a szomszédban kotkodálás és kukorékolás, vasárnap hajnalban rotakapabrummogás.
2014. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: Köszönöm a segítséged! :)
2014. szept. 14. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Nyírpazonyt, illetve a közvetlen mellette lévő Kabalást nagyon ajánlom. Nem vagyok polkorrekt most, de azt tudom, hogy Nyírpazony kifejezetten figyel arra, hogy kisebbségmentes falu legyen, már évek óta. Családi házas környék, nyugodt légkör, tényleg 5 percre kocsival a várostól. Sok ismerősöm lakik ott, családosok, és az az előnye mondju Nyírtelekkel szemben, hogy jó a buszközlekedés és egy új bicikliút elmegy odáig a városból. Egy családos ember tudja mennyit jelent, ha a gyerek nélküle is tud közlekedni :)

Én amúgy nem ott élek, hanem Sóstófürdőn, de ott nem nagyon fogsz 10 M környékén vinni semmit sajna.

Sok sikert! :)

2016. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!