Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Diósdliget vagy Érd parkváros...

Diósdliget vagy Érd parkváros jobb hely?

Figyelt kérdés

Budapesthez közel nézek telket vagy házat. Budaörs szerintem túlzsúfolt már. Embertelen árakon akarnak egy minimum 20 éves minden téren korszerűtlen házat eladni.

Magával a hellyel nem lenne probléma, de nincs arányban.

Törökbálintot néztem, ahogy hallottam lakónegyedet építenek a Tükörhegy közelébe. Igazat megvallva, valahogy nem is fogott meg engem ez a rész...

Ahogy a címben is említettem Diósdliget és Érdnek a parkvárosi része fogott meg.

Tetszik az ősfás, csendes, új építésű házakkal körülölelt övezet.

Árban szinte azonosak. Közlekedés Diósdról jobb szerintem, mert több helyről lehet menni 6-os, 7-es s M0-as szakaszán. Érd ha jól tudom csak M7-re csatlakozik, de lehet tévedek.

Mennyire értékállóak az ingatlanok ezeken a helyeken?

Mondjuk, ha jó akkor nem akarja eladni az ember, de mégis egy szempont.


Ha valaki esetleg valahol az említett helyek valamelyikén él szívesen fogadnám tanácsát s véleményét egyaránt.


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. szept. 17. 10:37
 1/2 anonim válasza:
Szia én Érdligeten élek(Diósd 5 utcával lejjebb van)Az MO innen 3 percre van kocsival. Az M7 kicsit feljebb az már kb 10 perc a közlekedési lámpák miatt. Itt ligeten és a környékén sok eladó telek van házzal. De nem tudom,hogy tudod e hogy hol van a Fenyves étterem.Na annak a közelében nagyon sok fenyveses rész van és mellesleg nagyon nyugodt rész. Remélem segítettem és sok szerencsét a kereséshez.
2014. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem a Fenyvest. Nézelődök még, mert annyira ezen a részen nem mondhatni olcsónak a telkeket. Kevesebbet szánnék azért rá. Olyan 10-15-ig mennék el...
2014. okt. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!