Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kiültettem tegnap és 2 napja...

Kiültettem tegnap és 2 napja a kis paradicsom palántáimat, de inkább másik hely jobb lenne, mikor ültessem át újra?

Figyelt kérdés

2 napja a nagyobbakat,amiket kaptam és tegnap hozzácsaptam a kicsikéimet is,amiket magról neveltem. Olyan szépen elrendeztem,egy ilyen - egy olyan....:( Azt hittem,hogy csak délutánra éri el őket az árnyék,de ma rájöttem,hogy már 11 körül és naposabb helyen szerintem jobb helyük lenne a nyárra. Mikor bolygathatom újra?


Ja és tanácsokat is szívesen fogadok, büdöske tényleg jó mellé (tavaly bazsalikommal párosítottam és tényleg jó volt,de idén az nincs)?

És műtrágyázzam meg a földjét mielőtt ültetem (ezt meg a szomszédasszonyom javasolta,hogy Ő ültetéskor szokta alászórni)? Ha már át kell ültetnem.... Köszi!:)



2013. máj. 19. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem tapadtak meg a gyökerei,minden gond nélkül űltesd át .
2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!