Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet Dorogon?...

Milyen az élet Dorogon? Élhető kisváros (munkahely, boltok, emberek. )?

Figyelt kérdés
Lakást keresnék, Dorogon elég kedvező áron, a Mária utcán új építésű lakásokat kínálnak. Aki esetleg ott lakik, vagy Dorogon tudnak egy-két ötletet adni, hogy érdemes-e ide költözni?... Tapasztalatok érdekelnének... Köszönöm!
2014. jan. 25. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem túl jó
2014. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a Mária utca jó hely lakás szempontjából. Ott rengeteg minden van egy helyen posta, sok féle bolt, sportolási lehetőség, az sztk és a gyógyszertár is ott van, nincs messze se a buszmegálló se a vasútállomás, se a gimnázium de még általános iskola is van a közelben.. A házak is tetszenek, nekem is megfordult a fejemben ez az odaköltözés gondolata.. Jelenleg nem Dorogon élek, 15 évig éltem ott, családi okok miatt kerültem el onnan de mindig jó érzéssel tölt el, ha ott járok. (Az ország másik végén lakok jelenleg de sűrűn szoktam haza járni és tervezem a visszaköltözést is.) Szóval szerintem takaros kis város, a tömegközlekedés jó és az emberek is kedvesek. Munkahelyről sok mindent nem tudok mondani, amíg ott éltem diák voltam, de a családi körömben senki nem volt munkanélküli.. Persze ez végzettség kérdése is.. szerintem sok embert foglalkoztat a Richter, szemétégető, de sok ismerősöm dolgozik a sparban vagy a tescoban is (végzettség hiányában).. Boltokból a Mária utca fele és a Bécsi úton van a legtöbb, ott mindent megtalál az ember. Remélem segítettem :)
2014. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és a Mária utcában az új építésű házak előtt van közvetlen parkoló végig, de az utca közepén is és a végén is van egy-egy nagyobb kialakított parkoló :) Előző voltam :)
2014. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!