Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ingatlant vásárolni a...

Megéri ingatlant vásárolni a Ráday utcában befektetés, kiadés céljából?

Figyelt kérdés
Egy 53 nm es 2 szobás,berendezett,felújított lakásról lenne szó,kiadni szeretném főleg külföldieknek 400 € per hónap körüli áron,szerintek reális?Keresett ez a környék? A lakással csak az a baj,hogy udvarra náz,ezért sötét.

2014. nov. 24. 13:53
 1/6 anonim válasza:

Általánosságban az ingatlan bekeftetésekrők ez szerintem egy jó "cikk":

[link]


Amúgy sztem nem. :)

2014. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha ma gond nélkül lehet 7%-os likvid akciós bankbetétet találni, akkor úgy gondolom, nem irreális elvárás a 10% hozam az ingatlantól." Hol van 7%-os bankbetét??? SZÓLJATOK!

Én vennék a Ráday utcában lakást! Szerintem az tök jó hely...

2014. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A cikk 2011-es, akkor még annyit volt a kamat. :) Szerintem jól össze vannak benne foglalva az érvek és az ellenérvek.


Én továbbra sem vennék a következők miat: kinek adod ki? ha kiadod fog fizetni? ha nem fizet és lelakja a lakást mit fogsz csinálni? mi lesz ha 3 hónapig üres a lakás? mi lesz ha nem akar kiköltözni (nem lehet csak úgy kirakni)? ha nem hivatalosan adod ki és nézeteltérés van fel fog nyomni valahova és még meg is büntetnek. Mennyibe fog kerülni az állandó felújítás? Mennyibe kerül az rendszeres takarítás / mosás stb stb...de ha sok időd van 50-100eFt-ért ilyenekkel vesződni akkor hajrá. :)

2014. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy Airbnb.com-on hirdetném meg külföldieknek, vagy külföldi diákoknak.
2014. nov. 28. 05:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, megveszed? Megkérdezhetem, hogy mennyi a lakás ára? Azt látom, hogy mennyiért adnád ki.
2014. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem befektetés céljára nagyon jó ez az utca, a városközpont, a Duna-part, és több egyetem közelsége miatt könnyen kiadhatók az itteni lakások.
2014. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!