Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mik a lehetőségek Angliai...

Mik a lehetőségek Angliai munkák, és iskolák szempontjából? többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövő nyárra tervezzük hogy anyukámmal(45) és a tesómmal (18) kiköltözünk Angliába. Olvastam már nagyon sok véleményt eléggé megoszlanak. Én most vagyok 16 és 2 évig még tanulni szeretnék kint(én felsőfokú angollal rendelkezem, és én nem kényszerből tanultam az angolt, hanem én nagyon szeretem, ezért megkértem az akcentusokat is, igaz kicsit amerikai angolhoz hasonlítanám a kiejtésem , de szerintem nem nagy gond.) Nekem kerülne valamennyibe ez a 2 év College-ban? Mellette eltudnék menni dolgozni(part-time job) Tesóm és anyukám nyelvtudása olyan szintű, hogy egy interjún, eltudna mondani ezt-azt, de azért közép szint nincs... 1 év alatt még segíteném őket...Ők eleinte mindent elvállalnának és ha a nyelvtudás megvan, akkor keresnének megfelelő munkát.! Mik lennének a lehetőségek számukra? Mennyi lenne egy saját lakás bérlése? nem Londonban, hanem mondjuk Liverpool, Bristol méretű városokban? És ha ajánlanátok melyik város lenne? Ez már biztos, tehát nem annyira érdekel az hogy miért hagynám itt az országot..! Előre is köszönöm a válaszokat

jöhetnek saját tapasztalatok is !



2014. jún. 16. 14:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
megértem*
2014. jún. 16. 14:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Komolyan mondod, hogy egy 45 eves no stabil nyelvtudás, munkalehetőség, komolyabb terv nelkul ket gyerekkel készül kulfoldre???
2014. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te is okos vagy ha egy 18 éves embert gyereknek nézel... max az USA.ban vagy Skóciában...
2014. jún. 16. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, nem gyerek? Onallo eletet el, van munkája, kulon lakik, eltartja magat? Nem? Akkor gyerek,
2014. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

van aki élete végéig a szüleivel él TE....

és attól hogy a szülõkkel él 18 évesen mi az akadály abban hogy ne dolgozhatna Angliában -.-" ezért hagyjuk itt; az ilyen kötözködõ hülye hungaristák miatt. ennyit érsz Magyarország. Ezért lett anyukámnak is elege az iskolában az ilyen kissebbség miatt... szégyen

2014. jún. 16. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos, kis okos, messze nem vagyok hungarista, olyannyira, hogy jo ideje kulfoldon elek es eszem ágában nincs visszamenni, meg látogatóba se.
2014. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy az elozo valaszolo figyelmeztetese esetleg ervenyes? Hogy fog ez kinezni? Te tanulsz, Edesanyad es a testvered maximum mosogat, nyelvtudas nelkul nem fognak rendes allast kapni raadasul testvered kepzetlen is, te is csak 18 eves korodig akarsz tanulni, az ma mar szinte nulla. Mibol, hogy fogtok elni? Nem jol nez ez ki. Ha jovo nyaron mentek ki, akkor Edesanyadnak legalabb igencsak intenziven neki kellene ugrania az angolnak hogy eltartson benneteket jovore, mert ez lesz belole.
2014. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem lesz neki nehéz mivel jó nyelvérzéke van.. igen 18 éves koromig tanulok aztán ha szerezrünk pént akkor anyukám visszajönne tanarnak a tesómnak sajna csak érettségie van meg marketikges végzettség.. középfokra felküzdöm õket... akit ismerek és kimentek mindenki talált magának munkát. azt olvasom szinte mindenhol hogyha keresel találsz... de amúgy megszoktam hogy a kérdésre konkrét választ nem lehet adni..! Az emberek nagytöbbsége aki kimegy (diplomásokkal együtt) nem a szakmájukban helyezlednek el .. de rendben -.-"
2014. jún. 16. 19:48
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy írtam ha lehetséges vàllalok én is part time job.ot..! elõbb olvasd el figyelmesen. !
2014. jún. 16. 19:50
 10/11 A kérdező kommentje:
ezek után meg egyetem...
2014. jún. 16. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!